Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12018/05/122018/05/26 Oplot, O pohár SDH Oplot PJ OPH
22018/05/012018/05/26 Panské Dubenky, Panské Dubenky JI JHHL
32018/05/132018/05/26 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
42018/05/202018/05/26 Dětkovice, Pohár starosty PV VCPV
52018/05/212018/05/26 Mříčná, Mříčenský pohár SM JL
62018/01/072018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party) CR -
72018/05/202018/05/27 Radíkov, O pohár SDH Radíkov PR VCPR
82018/05/212018/05/27 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
92018/05/122018/05/27 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
102018/05/112018/05/27 Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
112018/05/132018/05/27 Myslibořice, O pohár starosty obce TR TRL
122018/05/262018/05/27 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž TR -
132018/05/072018/05/27 Svoboda - Hasičské hřiště, 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B OP -
142018/05/032018/06/02 Koupaliště, Hluboká, Memoriál Františka Voráče DO CHL
152018/05/202018/06/02 Vémyslice, u koupaliště, O pohár starosty obce Vémyslice, 2.kolo ZNL ZN ZNL
162018/05/122018/06/02 Čelákovy, 7. ročník memoriálu Jaroslava Seidla (2B) PJ -
172018/04/012018/06/02 Blatnice - fotba. hřiště, O pohár SDH HO GPHO
182018/05/172018/06/02 Hasičský areál Kravaře,Tyršova, 2. kolo Moravskoslezského poháru OP -
192018/05/192018/06/03 Velké Karlovice, 20.ročník-O PUTOVNÍ POHÁR OBCE VELKÉ KARLOVICE, 2B VS VHL
202018/05/202018/06/03 Černín, u Bieglerova mlýna, O pohár obce Černín, 3. kolo ZNL ZN ZNL
212018/05/202018/06/03 Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
222018/05/202018/06/03 Výčapy, O pohár starosty SDH TR TRL
232018/05/152018/06/03 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B OP -
242018/06/042018/06/09 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
252018/05/202018/06/09 Jasenice, O pohár TR ŽL
262018/05/262018/06/09 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
272018/06/022018/06/09 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
282018/04/012018/06/09 Ratíškovice - fotba. hřiště, O putovní pohár SDH Ratíškovice HO GPHO
292018/05/012018/06/09 Horní Němčice (noční), Horní Němčice (noční) JH JHHL
302018/03/182018/06/09 Dešná, O pohár starosty obce Dešná, noční závod na 2B JH JOL
312018/06/012018/06/09 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty ZL -
322018/05/272018/06/10 Čekyně, Memoriál Zdeňka Obziny PR PRL
332018/06/022018/06/10 Šaratice, O putovní pohár starosty obce Šaratice VY VCOV
342018/05/272018/06/10 Lavičky, O pohár Lavičky ZR ŽL
352018/06/012018/06/15 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice PR -
362018/06/032018/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
372018/06/022018/06/16 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
382018/06/032018/06/16 Nišovice, Nišovice ST ŠHL
392018/05/012018/06/16 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
402018/06/032018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
412018/06/032018/06/17 Výrovice, sportovní areál, O pohár Perspekty, Výrovice, 4.kolo ZNL ZN ZNL
422018/06/032018/06/17 Křenovice, 20. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
432018/03/182018/06/17 Horky, Memoriál Jana Částka TR JOL
442018/06/112018/06/17 Velké Hamry, Hamrovský pohár JN JL
452018/06/102018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
462018/05/012018/06/23 Mosty, Mosty JH JHHL
472018/06/102018/06/24 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
482018/06/102018/06/24 Troubky, O pohár Hané PR PRL
492018/06/102018/06/24 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa TR TRL
502018/04/012018/06/24 Čeložnice - has.areál, O pohár SDH Čeložnice HO GPHO
512018/06/152018/06/29 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka PR PRL
522018/06/172018/06/30 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Dobřínsko, 5,kolo ZNL ZN ZNL
532018/06/232018/06/30 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
542018/06/172018/06/30 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
552018/06/162018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů TR -
562018/06/012018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B TR -
572018/06/162018/07/01 Mikulovice, hřiště, O pohár obce Mikulovice, 6.kolo ZNL ZN ZNL
582018/06/162018/07/01 Študlov, XII. ročník - Memoriál Jindřicha Polácha, 2B VS VHL
592018/03/182018/07/01 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI JOL
602018/05/232018/07/01 Sazovice - výletíšte Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018 ZL -
612018/06/162018/07/05 Lisov, O pohár Hořiny PJ OPH
622018/05/012018/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
632018/06/242018/07/06 Drachkov, Drachkov ST ŠHL
642018/06/212018/07/06 Choryně, O pohár SDH Choryně, 2B, noční VS VHL
652018/06/242018/07/07 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
662018/07/062018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
672018/06/302018/07/07 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
682018/04/012018/07/07 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO GPHO
692018/06/242018/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
702018/06/232018/07/08 Pozděchov, O pohár přátelství 43. ročník, 2B VS VHL
712018/06/052018/07/09 Leskovec nad Moravicí, fotbalové hřiště BR -
722018/06/302018/07/14 Božice, fotbalové hřiště, O pohár starosty SDH Božice, 7. kolo ZNL ZN ZNL
732018/07/012018/07/14 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec PE -
742018/03/182018/07/14 Střížov, O pohár SDH Střížov JI JOL
752018/05/012018/07/14 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
762018/06/302018/07/14 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
772018/07/072018/07/14 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
782018/04/012018/07/14 Rohatec - u základní školy, O putovní pohár starosty obce Rohatec HO GPHO
792018/07/012018/07/15 Vedrovice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Vedrovice, 8. kolo ZNL ZN ZNL
802018/07/012018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
812018/07/012018/07/15 Chlum, O pohár SDH TR TRL
822018/07/082018/07/21 Brodeslavy, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PS EXČR
832018/07/072018/07/21 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
842018/05/012018/07/21 Kunžak, Kunžak JH JHHL
852018/07/082018/07/21 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
862018/07/142018/07/21 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
872018/04/012018/07/21 Vracov - fotba. hřiště, O putovní pohár HO GPHO
882018/07/082018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
892018/07/082018/07/22 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
902018/07/152018/07/28 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy KM PHL
912018/07/152018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
922018/05/012018/07/28 Telč, Telč (denní) JI JHHL
932018/07/152018/07/28 Přechovice, Přechovice ST ŠHL
942018/07/012018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice ZN -
952018/07/152018/07/29 Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
962018/07/282018/07/29 Polkovice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Polkovice PR MHJPR
972018/07/152018/07/29 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových KM PHL
982018/07/212018/08/04 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
992018/07/212018/08/04 Čechtín, O pohár SDH TR TRL
1002018/07/222018/08/04 Dražejov, Dražejov ST ŠHL
1012018/07/202018/08/04 Hrachovec, O pohár starosty okrsku, 2B VS VHL
1022018/04/012018/08/04 Prušánky - has.areál, O pohár starosty obce HO GPHO
1032018/07/212018/08/04 Vítonice, O pohár starosty KM PRL
1042018/07/222018/08/05 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
1052018/03/182018/08/05 Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov JI JOL
1062018/07/222018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
1072018/08/012018/08/11 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
1082018/07/282018/08/11 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
1092018/07/292018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ TA EXČR
1102018/07/292018/08/11 Loděnice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Loděnice, 9. kolo ZNL ZN ZNL
1112018/08/042018/08/11 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce Hostěrádky-Rešov VY VCOV
1122018/03/182018/08/11 Jakubov, O pohár SDH Jakubov TR JOL
1132018/05/012018/08/11 Studená, Studená JH JHHL
1142018/07/272018/08/11 Kunovice, O pohár SDH Kunovice, 3B VS VHL
1152018/07/292018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
1162018/07/302018/08/12 Rychlov, O pohár starosty KM PRL
1172018/07/292018/08/12 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
1182018/08/032018/08/18 Velká Lhota, O pohár starosty SDH, 2B VS VHL
1192018/04/152018/08/18 Bernartice, fotbalové hřiště JE -
1202018/08/052018/08/18 Blížkovice, sportovní areál, O pohár starostky městyse Blížkovice, 10. kolo ZNL ZN ZNL
1212018/08/132018/08/18 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
1222018/08/052018/08/18 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
1232018/03/182018/08/18 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
1242018/07/012018/08/18 Český Těšín,Dvorská 177,735 62, STANISLAVICE 2K18 KA -
1252018/08/052018/08/18 Doubravice u Volyně - Čestice, Čestice ST ŠHL
1262018/08/112018/08/18 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
1272018/04/012018/08/18 Hovorany - fotba. hřiště, O pohár obce Hovorany HO GPHO
1282018/08/032018/08/18 Tylovice, O pohár starosty města - 7. ročník, 2B VS VHL
1292018/08/042018/08/19 Lešná u VM, Pohár starosty obce a SDH, 3B VS VHL
1302018/08/132018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
1312018/08/052018/08/19 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
1322018/04/012018/08/19 Hrubá Vrbka - fotba. hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
1332018/08/112018/08/25 Stříbro, O putovní pohár TC OPH
1342018/03/182018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela TR JOL
1352018/05/012018/08/25 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
1362018/08/122018/08/25 Dolany, Dolany PT ŠHL
1372018/08/182018/08/25 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
1382018/06/232018/08/25 Zbraslavice,hřiště treninkové, Noční soutěž,2B,časy se sčítají KH -
1392018/08/192018/08/26 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
1402018/08/122018/08/26 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
1412018/08/192018/09/01 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
1422018/08/252018/09/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
1432018/08/192018/09/01 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
1442018/04/012018/09/01 Skalica -Františkánská záhrada, O pohár riaditeľa spol. SCHAEFFLER SKALICA SI GPHO
1452018/08/192018/09/01 Chvalovice, sportovní areál, O pohár ORV Znojmo, 11. kolo ZNL + vyhlášení ligy ZN ZNL
1462018/08/192018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
1472018/08/192018/09/02 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
1482018/04/012018/09/02 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
1492018/08/252018/09/08 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
1502018/05/012018/09/08 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
1512018/08/262018/09/08 Oponešice, O pohár starosty SDH TR ŽL
1522018/08/182018/09/08 Křenovice, O pohár starosty obce PR PRL
1532018/08/262018/09/09 Čechy, O pohár starosty PR PRL
1542018/09/032018/09/09 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
1552018/09/102018/09/15 Borovice, Borovický pohár MB JL
1562018/09/012018/09/15 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
1572018/09/012018/09/15 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
1582018/09/102018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
1592018/09/172018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Mapa

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
1LudslaviceŽenyZdeněk Juřík2018-05-26 11:17:04
2LudslaviceMužiZdeněk Juřík2018-05-26 11:15:23
3DětkoviceŽenyZdeněk Juřík2018-05-26 11:12:27
4DětkoviceMužiZdeněk Juřík2018-05-26 11:10:58
5DětkoviceMužiTomáš Láznička2018-05-26 09:59:14
6Panské DubenkyŽenyPavlína Sedláková2018-05-26 09:33:45
7Panské DubenkyMužiPavlína Sedláková2018-05-26 09:33:26
8Panské DubenkyŽenyPetr Kolman2018-05-26 07:45:32
9Panské DubenkyMužiPetr Kolman2018-05-26 07:42:19
10Panské DubenkyŽenyOndřej Kos 2018-05-26 07:39:28
11Panské DubenkyMužiOndřej Kos 2018-05-26 07:38:41
12Panské DubenkyŽenyLukáš Brtník2018-05-26 07:23:57
13Panské DubenkyMužiLukáš Brtník2018-05-26 07:23:35
14KřenovyMužiHonza Adamec2018-05-26 05:06:27
15Panské DubenkyŽenyVlastimil Sedlák2018-05-25 21:51:35
16Panské DubenkyMužiVlastimil Sedlák2018-05-25 21:43:52
17OplotMužiHonza Adamec2018-05-25 20:38:17
18OplotŽenyHonza Adamec2018-05-25 20:37:51
19Jezeřany-Maršovice, hřištěŽenyHonza Adamec2018-05-25 20:37:10
20Jezeřany-Maršovice, hřištěMužiHonza Adamec2018-05-25 20:36:48
21LibuňŽenyMichal Matějíček2018-05-25 10:13:39
22LibuňMužiMichal Matějíček2018-05-25 10:13:24
23RadíkovŽenyMichal Matějíček2018-05-25 09:56:30
24RadíkovMužiMichal Matějíček2018-05-25 09:56:13
25Sportovní areál ZderazŽenyMichal Matějíček2018-05-25 09:55:41
26Sportovní areál ZderazMužiMichal Matějíček2018-05-25 09:55:29
27MříčnáŽenyMichal Matějíček2018-05-25 09:54:55
28MříčnáMužiMichal Matějíček2018-05-25 09:54:38
29DětkoviceŽenyMichal Matějíček2018-05-25 09:53:43
30DětkoviceMužiMichal Matějíček2018-05-25 09:53:31
31Panské DubenkyŽenyMichal Matějíček2018-05-25 09:52:29
32Panské DubenkyMužiMichal Matějíček2018-05-25 09:52:15
33LudslaviceŽenyMichal Matějíček2018-05-25 09:51:44
34LudslaviceMužiMichal Matějíček2018-05-25 09:51:30
35OplotŽenyMichal Matějíček2018-05-25 09:44:12
36OplotMužiMichal Matějíček2018-05-25 09:43:58
37Jezeřany-Maršovice, hřištěŽenyMichal Matějíček2018-05-25 09:21:18
38Jezeřany-Maršovice, hřištěMužiMichal Matějíček2018-05-25 09:21:02
39Černín, u Bieglerova mlýnaŽenyRadek Staněk2018-05-24 09:45:01
40Černín, u Bieglerova mlýnaMužiRadek Staněk2018-05-24 09:44:49
41Vémyslice, u koupalištěŽenyRadek Staněk2018-05-24 08:08:45
42Vémyslice, u koupalištěMužiRadek Staněk2018-05-24 08:08:19
43Svoboda - Hasičské hřištěŽenyRadek Staněk2018-05-24 08:07:27
44Svoboda - Hasičské hřištěMužiRadek Staněk2018-05-24 08:07:17
45MyslibořiceŽenyRadek Staněk2018-05-24 08:05:25
46MyslibořiceMužiRadek Staněk2018-05-24 08:05:10
47KřenovyŽenyRadek Staněk2018-05-24 08:04:14
48KřenovyMužiRadek Staněk2018-05-24 08:04:01
49LibuňŽenyRadek Staněk2018-05-24 08:03:25
50LibuňMužiRadek Staněk2018-05-24 08:03:12
51NetínŽenyRadek Staněk2018-05-24 08:02:14
52NetínMužiRadek Staněk2018-05-24 08:01:59
53RadíkovŽenyRadek Staněk2018-05-24 08:01:31
54RadíkovMužiRadek Staněk2018-05-24 08:01:18
55MříčnáŽenyRadek Staněk2018-05-24 07:59:23
56MříčnáMužiRadek Staněk2018-05-24 07:56:52
57DětkoviceŽenyRadek Staněk2018-05-24 07:55:48
58DětkoviceMužiRadek Staněk2018-05-24 07:55:33
59Sportovní areál ZderazŽenyRadek Staněk2018-05-24 07:54:26
60Sportovní areál ZderazMužiRadek Staněk2018-05-24 07:54:07
61LudslaviceMužiRadek Staněk2018-05-24 07:53:04
62LudslaviceŽenyRadek Staněk2018-05-24 07:52:53
63OplotŽenyRadek Staněk2018-05-24 07:51:19
64OplotMužiRadek Staněk2018-05-24 07:51:03
65Jezeřany-Maršovice, hřištěŽenyRadek Staněk2018-05-24 07:50:19
66Jezeřany-Maršovice, hřištěMužiRadek Staněk2018-05-24 07:50:05
67NetínŽenyTomáš Láznička2018-05-22 21:43:39
68NetínMužiTomáš Láznička2018-05-22 21:42:02
69Jezeřany-Maršovice, hřištěŽenyJan Jeřábek2018-05-22 20:37:16
70Jezeřany-Maršovice, hřištěMužiJan Jeřábek2018-05-22 20:34:56
71NetínŽenyAleš Coufal2018-05-22 06:32:21
72MyslibořiceMužiAleš Coufal2018-05-22 06:32:05
73NetínMužiAleš Coufal2018-05-22 06:31:47
74LibuňMužiAleš Coufal2018-05-22 06:31:29
75Sportovní areál ZderazŽenyAleš Coufal2018-05-22 06:31:03
76Sportovní areál ZderazMužiAleš Coufal2018-05-22 06:30:44
77MříčnáŽenyAleš Coufal2018-05-22 06:30:18
78RadíkovŽenyAleš Coufal2018-05-22 06:29:55
79RadíkovMužiAleš Coufal2018-05-22 06:29:38
80MříčnáMužiAleš Coufal2018-05-22 06:29:08
81DětkoviceŽenyAleš Coufal2018-05-22 06:28:52
82DětkoviceMužiAleš Coufal2018-05-22 06:28:35
83Panské DubenkyŽenyAleš Coufal2018-05-22 06:27:59
84Panské DubenkyMužiAleš Coufal2018-05-22 06:27:43
85LudslaviceŽenyAleš Coufal2018-05-22 06:27:26
86LudslaviceMužiAleš Coufal2018-05-22 06:27:02
87OplotŽenyAleš Coufal2018-05-22 06:26:39
88OplotMužiAleš Coufal2018-05-22 06:26:19
89KrasoniceŽenyZdeněk Juřík2018-05-20 09:31:55
90KrasoniceMužiZdeněk Juřík2018-05-20 09:31:26
91ŽernovníkŽenyZdeněk Juřík2018-05-20 09:26:02
92ŽernovníkMužiZdeněk Juřík2018-05-20 09:24:48
93RadimoviceŽenyZdeněk Juřík2018-05-20 09:20:36
94RadimoviceMužiZdeněk Juřík2018-05-20 09:19:56
95Radkova LhotaŽenyZdeněk Juřík2018-05-20 09:17:15
96Radkova LhotaMužiZdeněk Juřík2018-05-20 09:16:44
97KrasoniceŽenyMichal Matějíček2018-05-19 11:51:07
98KrasoniceMužiMichal Matějíček2018-05-19 11:49:57
99ŽernovníkŽenyMichal Matějíček2018-05-19 11:48:41
100ŽernovníkMužiMichal Matějíček2018-05-19 11:47:58
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu