Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 01. 11. 2019 2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár ZL -
2 07. 10. 2019 2019/11/23 Celkové vyhlášení FNC 2019, Celkové vyhlášení FNC 2019 JN FNC
3 20. 10. 2019 2019/11/24 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku JH -
4 30. 07. 2019 2019/12/13 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim BO -
5 11. 11. 2019 2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník TR -
6 16. 10. 2019 2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp DO -
7 16. 10. 2019 2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního DO -
8 10. 05. 2020 2020/05/22 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov ZL PHL
9 17. 05. 2020 2020/05/29 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
10 24. 05. 2020 2020/06/05 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
11 30. 05. 2020 2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
12 31. 05. 2020 2020/06/12 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
13 31. 05. 2020 2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
14 13. 06. 2020 2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
15 14. 06. 2020 2020/06/26 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
16 14. 06. 2020 2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
17 20. 06. 2020 2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
18 21. 06. 2020 2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
19 05. 07. 2020 2020/07/17 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
20 05. 07. 2020 2020/07/18 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
21 11. 07. 2020 2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
22 12. 07. 2020 2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
23 19. 07. 2020 2020/07/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
24 19. 07. 2020 2020/07/31 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
25 01. 08. 2020 2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka OP -
26 26. 07. 2020 2020/08/07 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
27 01. 08. 2020 2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár NJ EXČR
28 02. 08. 2020 2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
29 08. 08. 2020 2020/08/22 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
30 09. 08. 2020 2020/08/23 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
31 09. 08. 2020 2020/08/21 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
32 16. 08. 2020 2020/08/28 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
33 05. 09. 2020 2020/09/05 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
34 06. 09. 2020 2020/09/06 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Louky362019-11-13 22:43:57
2Cvičiště Kojatínnerozlišeno Panská Lhota62019-11-13 22:18:41
3Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Poděvousy1302019-11-13 21:51:09
4Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Poděvousy302019-11-13 21:50:29
5Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Pustiměř382019-11-13 16:22:24
6Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Pustiměř342019-11-13 16:21:58
7Cvičiště Kojatínnerozlišeno Kojatín52019-11-12 12:06:41
8Cvičiště Kojatínnerozlišeno Kojatín12019-11-12 12:06:01
9Český Rudolecnerozlišeno Žďár1052019-11-12 10:34:02
10Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Velké Hamry142019-11-12 10:21:02
11Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Hradčany132019-11-11 21:47:25
12Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Jeřmanice122019-11-11 20:21:57
13Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Kamenná Poruba392019-11-11 09:05:19
14Český Rudolecnerozlišeno Stříbřec832019-11-11 08:53:45
15Český Rudolecnerozlišeno Stříbřec492019-11-11 08:52:54
16Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Bílovice332019-11-11 06:07:29
17Český Rudolecnerozlišeno Malšice1062019-11-10 19:26:50
18Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Rymice332019-11-10 16:22:30
19Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Velké Hoštice322019-11-10 09:32:15
20Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Karlinky112019-11-10 01:05:39
21Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Krásná Ves102019-11-09 20:39:36
22Český Rudolecnerozlišeno Boršov1042019-11-09 19:36:36
23Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Těšetice402019-11-09 18:18:20
24Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Veselá322019-11-09 00:36:56
25Český Rudolecnerozlišeno Dolní Dobrouč1032019-11-08 19:38:29
26Český Rudolecnerozlišeno Dolní Dobrouč992019-11-08 19:38:00
27Areál PlazaMuži Obora182019-11-08 14:36:39
28Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Topolany312019-11-08 11:49:02
29Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Vojnice302019-11-08 10:07:59
30Areál PlazaŽeny Bolevec112019-11-08 05:11:35
31Areál PlazaMuži Doubravka222019-11-07 22:25:41
32Areál PlazaMuži Vlčí142019-11-07 19:54:53
33Areál PlazaMuži Litice202019-11-07 06:58:33
34Areál PlazaMuži Příšov32019-11-06 20:40:41
35Český Rudolecnerozlišeno Skalice1022019-11-04 08:26:18
36Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Hrubá Vrbka312019-11-03 19:07:35
37Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Topolany352019-11-03 12:01:20
38Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Topolany292019-11-03 12:01:03
39Areál PlazaMuži Doubravka212019-11-03 11:28:09
40Český Rudolecnerozlišeno Světlá nad Sázavou982019-11-02 19:49:35
41Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Morkovice302019-11-02 18:14:12
42Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Hrobice292019-11-01 19:18:04
43Areál PlazaMuži Božkov192019-11-01 18:23:06
44Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Hradčovice282019-11-01 18:09:09
45Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Lukov282019-11-01 11:44:44
46Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Lukov272019-11-01 10:33:35
47Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Ratiboř262019-11-01 10:29:55
48Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Velký Ořechov192019-11-01 10:17:47
49Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Bílovice252019-11-01 10:12:14
50Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Bohuslavice u Zlína242019-11-01 10:09:59
51Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Lukov232019-11-01 10:07:42
52Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Mladcová222019-11-01 10:07:32
53Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Hoštice172019-11-01 10:07:11
54Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Bratřejov212019-11-01 10:03:56
55Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Odry202019-11-01 10:02:59
56Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Hradčovice182019-11-01 10:02:02
57Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Louky112019-11-01 10:01:47
58Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Valašské Příkazy162019-11-01 10:00:50
59Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Jarošov152019-11-01 10:00:45
60Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Mirošov132019-11-01 10:00:30
61Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Vlachovice142019-11-01 10:00:30
62Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Jarošov102019-11-01 10:00:15
63Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Vrbětice92019-11-01 10:00:12
64Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Bojkovice42019-11-01 10:00:10
65Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Zahnašovice32019-11-01 09:53:58
66Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Zahnašovice82019-11-01 09:53:34
67Český Rudolecnerozlišeno Hrdějovice972019-10-31 12:55:19
68Český Rudolecnerozlišeno Drahňovice962019-10-31 07:44:42
69Areál PlazaMuži Bezděkov22019-10-30 21:32:59
70Areál PlazaMuži Tupadly172019-10-30 21:01:23
71Český Rudolecnerozlišeno Dehtín942019-10-30 18:40:49
72Český Rudolecnerozlišeno Mělník1012019-10-30 10:00:13
73Český Rudolecnerozlišeno Mělník952019-10-30 09:46:09
74Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Kněžpole62019-10-29 13:42:05
75Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Hrabůvka52019-10-29 13:41:31
76Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Pohořelice122019-10-29 13:36:00
77Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Pohořelice72019-10-29 13:35:40
78Český Rudolecnerozlišeno Nová Ves u Světlé792019-10-29 08:54:20
79Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Šebetov272019-10-28 18:21:38
80Český Rudolecnerozlišeno Želeč932019-10-28 17:16:43
81Český Rudolecnerozlišeno Choustník922019-10-26 20:25:28
82Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Velká Roudka262019-10-26 17:46:47
83Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Mělník92019-10-26 17:43:41
84Zdislavice - návesnerozlišeno Zlín122019-10-26 13:16:07
85Český Rudolecnerozlišeno Křenovice692019-10-25 06:10:54
86Areál PlazaŽeny Hradiště102019-10-24 20:55:38
87Areál PlazaMuži Hradiště162019-10-24 20:55:15
88Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Ostroměř82019-10-24 19:56:06
89Český Rudolecnerozlišeno Krotějov512019-10-23 12:13:08
90Český Rudolecnerozlišeno Kaliště322019-10-23 10:56:06
91Český Rudolecnerozlišeno Kaliště242019-10-23 10:53:03
92Český Rudolecnerozlišeno Sedlčany1102019-10-22 21:04:57
93Český Rudolecnerozlišeno Menhartice912019-10-22 20:06:11
94Český Rudolecnerozlišeno Dolní Libina892019-10-22 17:39:25
95Český Rudolecnerozlišeno Nedabyle902019-10-22 13:51:36
96Český Rudolecnerozlišeno Zhoř u Tábora1002019-10-22 10:33:38
97Český Rudolecnerozlišeno Milenovice882019-10-21 23:38:41
98Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Dolní Sytová72019-10-21 20:34:32
99Český Rudolecnerozlišeno Hamr872019-10-21 20:05:00
100Český Rudolecnerozlišeno Nový Rychnov862019-10-21 19:15:47
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání