Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 18. 05. 2020 2020/05/30 Senetářov, MEMORIÁL JAROSLAVA ZOUHARA BK VCBL
2 03. 05. 2020 2020/06/04 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice PR -
3 01. 06. 2020 2020/06/05 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
4 23. 05. 2020 2020/06/06 Mysletice, O pohár SDH Mysletice JI PLPU
5 29. 05. 2020 2020/06/05 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
6 29. 05. 2020 2020/06/06 Šaratice, O pohár starosty obce Šaratice VY VCOV
7 25. 05. 2020 2020/06/06 Bořitov, O pohár SDH Bořitov BK VCBL
8 30. 05. 2020 2020/06/13 Dřešín, O pohár ST ŠHL
9 30. 05. 2020 2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
10 30. 05. 2020 2020/06/13 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
11 00. 00. 0000 0000/00/00 Hřiště u Hasičské zbrojnice, 46. ročník , 2B, 5C, netradični, opačný směr dráhy FM -
12 30. 05. 2020 2020/06/13 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B PE PLPU
13 31. 05. 2020 2020/06/13 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov ZL JLNS
14 31. 05. 2020 2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
15 01. 06. 2020 2020/06/13 Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany BK VCBL
16 29. 05. 2020 2020/06/13 Čekyně - ZRUŠENO!, 4.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
17 07. 06. 2020 2020/06/19 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH -
18 07. 06. 2020 2020/06/20 Křekov, Pohárová soutěž SDH Křekov ZL JLNS
19 07. 06. 2020 2020/06/21 Čkyně, O pohár PT ŠHL
20 08. 06. 2020 2020/06/20 Ostrov u Macochy, O pohár SDH Ostrov u Macochy BK VCBL
21 13. 06. 2020 2020/06/27 Vacov, O pohár PT ŠHL
22 13. 06. 2020 2020/06/27 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH / 2 základny TC TCL
23 21. 06. 2020 2020/06/27 Přáslavice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice OL -
24 13. 06. 2020 2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
25 13. 06. 2020 2020/06/27 Kdyně, Celkové pořadí KL a ZČHL DO FSCR
26 13. 06. 2020 2020/06/27 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
27 14. 06. 2020 2020/06/26 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH -
28 19. 06. 2020 2020/06/26 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
29 21. 06. 2020 2020/06/27 Pavlov (SU), noční soutěž 2B SU ONL
30 01. 06. 2020 2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž, muži i ženy na 2 B TR -
31 14. 06. 2020 2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
32 20. 06. 2020 2020/07/04 Budilov, O pohár PT ŠHL
33 20. 06. 2020 2020/07/04 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna TC TCL
34 20. 06. 2020 2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
35 22. 06. 2020 2020/07/03 Žďár, O pohár SDH Žďár BK VCBL
36 21. 06. 2020 2020/07/03 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH -
37 26. 06. 2020 2020/07/03 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
38 20. 06. 2020 2020/07/04 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B JI PLPU
39 20. 06. 2020 2020/07/04 Újezd - Hřiště, Újezd - CHNHL 1. kolo DO CHNHL
40 28. 06. 2020 2020/07/04 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B OL ONL
41 21. 06. 2020 2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
42 21. 06. 2020 2020/07/05 Nedašova Lhota - JLNS, Noční pohárová soutěž Nedašova Lhota ZL JLNS
43 26. 05. 2020 2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku JH -
44 06. 07. 2020 2020/07/10 Dubenec, JL Dubenec TU JL
45 27. 06. 2020 2020/07/11 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda / 1 základna TC TCL
46 29. 06. 2020 2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO ZČHL
47 27. 06. 2020 2020/07/11 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 5.ročník PE PLPU
48 27. 06. 2020 2020/07/11 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
49 28. 06. 2020 2020/07/10 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH -
50 03. 07. 2020 2020/07/10 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
51 27. 06. 2020 2020/07/11 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B JI PLPU
52 05. 07. 2020 2020/07/11 Bílovice (PV), noční soutěž 2B PV ONL
53 29. 06. 2020 2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
54 29. 06. 2020 2020/07/11 Velké Opatovice, O pohár SDH Velké Opatovice - kandidátská soutěž BK VCBL
55 04. 07. 2020 2020/07/18 Lom u Tachova, Soutěž v požárním útoku / ??? TC TCL
56 04. 07. 2020 2020/07/18 Krchleby, Jedenáctá Krchlebská káď DO OPH
57 04. 07. 2020 2020/07/18 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B PE PLPU
58 05. 07. 2020 2020/07/17 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH -
59 10. 07. 2020 2020/07/17 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
60 21. 02. 2020 2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce ZN -
61 04. 07. 2020 2020/07/18 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, O putovní pohár starosty SDH - noční soutěž TC TCL
62 05. 07. 2020 2020/07/18 Nevšová - JLNS, Nevšovský hasičský maraton - noční soutěž ZL JLNS
63 04. 07. 2020 2020/07/19 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
64 06. 07. 2020 2020/07/18 Pamětice, O pohár SDH Pamětice BK VCBL
65 11. 07. 2020 2020/07/25 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
66 11. 07. 2020 2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
67 11. 07. 2020 2020/07/25 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
68 11. 07. 2020 2020/07/25 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
69 11. 07. 2020 2020/07/25 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
70 11. 07. 2020 2020/07/25 Štítary - Areál SDH, Night CUP Štítary - CHNHL 2.kolo DO CHNHL
71 19. 07. 2020 2020/07/25 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
72 12. 07. 2020 2020/07/25 Drnovice, O pohár SDH Drnovice ZL JLNS
73 12. 07. 2020 2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
74 13. 07. 2020 2020/07/25 Černovice, Memoriál Kamila Doležela BK VCBL
75 20. 07. 2020 2020/08/01 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
76 18. 07. 2020 2020/08/01 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna / 3B TC TCL
77 19. 07. 2020 2020/07/31 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH -
78 01. 07. 2020 2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starosty obce Krhová VS -
79 18. 07. 2020 2020/08/01 Mochtín - Hřiště, Noční pohár Mochtín - CHNHL 3. kolo KT CHNHL
80 19. 07. 2020 2020/08/01 Vysoké Pole, O vysocké sele ZL JLNS
81 20. 07. 2020 2020/08/02 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
82 19. 07. 2020 2020/07/31 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM -
83 25. 07. 2020 2020/08/08 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
84 27. 07. 2020 2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
85 03. 08. 2020 2020/08/07 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
86 29. 07. 2020 2020/08/08 Krásná Ves, Krásná Ves MB FNC
87 26. 07. 2020 2020/08/08 Vrbětice - JLNS, Noční soutěž v požárním útoku ZL JLNS
88 03. 08. 2020 2020/08/07 Břehy, Pojizerský pohár Břehy MB JL
89 27. 07. 2020 2020/08/09 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce PJ ZČHL
90 27. 07. 2020 2020/08/08 Němčice, O pohár SDH Němčice BK VCBL
91 01. 08. 2020 2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka OP -
92 01. 08. 2020 2020/08/15 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
93 01. 08. 2020 2020/08/15 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
94 07. 06. 2020 2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR KM -
95 01. 08. 2020 2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár NJ EXČR
96 01. 08. 2020 2020/08/15 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
97 21. 01. 2020 2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce PB -
98 07. 08. 2020 2020/08/14 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
99 15. 08. 2020 2020/08/15 Olšovec, Hasičskou soutěž PR VCPR
100 05. 08. 2020 2020/08/15 Dalešice, Dalešice JN FNC
101 09. 08. 2020 2020/08/15 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
102 02. 08. 2020 2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
103 03. 08. 2020 2020/08/15 Rudice, O pohár SDH Rudice BK VCBL
104 08. 08. 2020 2020/08/22 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
105 14. 08. 2020 2020/08/21 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
106 16. 08. 2020 2020/08/22 Haňovice, noční soutěž 2B OL ONL
107 12. 08. 2020 2020/08/22 Bukovno, Bukovno MB FNC
108 10. 08. 2020 2020/08/22 Sychotín, O pohár SDH Sychotín a Města Kunštát BK VCBL
109 15. 08. 2020 2020/08/29 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče TC TCL
110 15. 08. 2020 2020/08/29 Dolany, O pohár PT ŠHL
111 15. 08. 2020 2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
112 16. 08. 2020 2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
113 16. 08. 2020 2020/08/28 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH -
114 21. 08. 2020 2020/08/28 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
115 15. 08. 2020 2020/08/29 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž, 3B PE PLPU
116 15. 08. 2020 2020/08/29 Nové Sedliště - Areál SDH, FINÁLE CHNHL - CHNHL 4. kolo TC CHNHL
117 19. 08. 2020 2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) JN FNC
118 16. 08. 2020 2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
119 24. 08. 2020 2020/08/28 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
120 01. 08. 2020 2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky DO -
121 25. 08. 2020 2020/09/04 Škodějov, Škodějov SM FNC
122 03. 02. 2020 2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
123 22. 08. 2020 2020/09/05 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
124 31. 08. 2020 2020/09/04 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
125 24. 08. 2020 2020/09/04 Lysice, O pohár rady městyse Lysice - kandidátská soutěž BK VCBL
126 28. 08. 2020 2020/09/04 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
127 22. 08. 2020 2020/09/05 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
128 31. 08. 2020 2020/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
129 23. 08. 2020 2020/09/06 Nová Včelnice, O pohár starosty města JH PLPU
130 29. 08. 2020 2020/09/12 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
131 31. 08. 2020 2020/09/11 Sudice, O pohár SDH Sudice BK VCBL
132 29. 08. 2020 2020/09/12 Sedlatice, O pohár starosty obce JI PLPU
133 29. 08. 2020 2020/09/12 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
134 29. 08. 2020 2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
135 02. 09. 2020 2020/09/12 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
136 07. 09. 2020 2020/09/11 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
137 05. 09. 2020 2020/09/19 Žihobce, O pohár KT ŠHL
138 05. 09. 2020 2020/09/19 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
139 14. 09. 2020 2020/09/18 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
140 05. 09. 2020 2020/09/19 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH PLPU
141 05. 09. 2020 2020/09/19 Kladruby, hřiště, Poslední studna TC TCL
142 06. 09. 2020 2020/09/18 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH -
143 13. 09. 2020 2020/09/19 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
144 14. 09. 2020 2020/09/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
145 12. 09. 2020 2020/09/26 Chodová Planá, pivovar, Memoriál V.Zimáka TC TCL
146 04. 04. 2020 2020/09/24 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2020 DO -
147 21. 09. 2020 2020/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
148 12. 09. 2020 2020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
149 17. 10. 2020 2020/10/17 Staňkov - Sál Lidového Domu, Galavečer s vyhlášením výsledků ročníku 2020 OPH. DO OPH
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Budečnerozlišeno Nevcehle82020-05-31 10:57:41
2Honezovicenerozlišeno Hradec82020-05-31 10:20:11
3Honezovicenerozlišeno Vranovice22020-05-30 23:33:08
4MoravanyMuži Hrabišín202020-05-30 22:39:54
5Hradec u Stodanerozlišeno Hradec12020-05-30 22:38:06
6Kostelecnerozlišeno Kostelec12020-05-30 22:37:15
7Štítarynerozlišeno Štítary12020-05-30 22:36:17
8Křenovynerozlišeno Křenovy12020-05-30 22:35:31
9Krchlebynerozlišeno Krchleby12020-05-30 22:34:39
10Všekarynerozlišeno Všekary12020-05-30 22:33:52
11Honezovicenerozlišeno Honezovice12020-05-30 22:32:14
12Honezovicenerozlišeno Krchleby32020-05-30 22:31:16
13Honezovicenerozlišeno Březí72020-05-30 20:38:04
14Honezovicenerozlišeno Újezd122020-05-30 20:18:36
15Honezovicenerozlišeno Štítary62020-05-30 20:06:53
16Honezovicenerozlišeno Bolkov42020-05-30 20:00:45
17Honezovicenerozlišeno Štítary132020-05-30 20:00:26
18Honezovicenerozlišeno Křenovy52020-05-30 20:00:21
19Budečnerozlišeno Dešná182020-05-28 23:09:43
20Budečnerozlišeno Dešná122020-05-28 23:09:26
21Horšovský Týnnerozlišeno Vidice82020-05-27 17:41:15
22Horšovský Týnnerozlišeno Vidice22020-05-27 17:40:39
23Budečnerozlišeno Hornice102020-05-27 17:24:58
24Budečnerozlišeno Litovany212020-05-27 12:49:49
25Budečnerozlišeno Litovany162020-05-27 12:43:07
26Budečnerozlišeno Slavonice92020-05-27 11:37:56
27Budečnerozlišeno Slavonice22020-05-27 11:37:19
28Budečnerozlišeno Budeč12020-05-26 21:53:04
29Horšovský Týnnerozlišeno Oprechtice Sport122020-05-26 17:25:04
30Horšovský Týnnerozlišeno Oprechtice Sport32020-05-26 17:24:22
31Horšovský Týnnerozlišeno Horšovský Týn62020-05-23 20:03:42
32Horšovský Týnnerozlišeno Horšovský Týn12020-05-23 20:03:17
33Tlumačov - fotbalový areálnerozlišeno Tlumačov12020-05-23 14:56:25
34ProvodoviceMuži Dolní Bečva72020-05-23 09:46:00
35ProvodoviceMuži Dolní Bečva32020-05-23 09:45:38
36ŽernovníkMuži Dětkovice52020-05-13 12:18:10
37ProvodoviceMuži Dětkovice112020-05-13 12:14:52
38ProvodoviceMuži Dětkovice22020-05-13 12:14:30
39ProvodoviceMuži Dětkovice62020-05-13 12:13:53
40ProvodoviceMuži Kokory52020-05-12 20:46:39
41Čechy pod Kosířemnerozlišeno Sobíšky202020-04-17 14:25:37
42Vranovicenerozlišeno Sobíšky102020-04-17 14:24:12
43Jindřichův Hradecnerozlišeno Sobíšky102020-04-17 14:24:00
44Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Sobíšky102020-04-17 14:23:45
45Staňkov fotbalové hřištěMuži Sobíšky22020-04-17 14:23:20
46Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Sobíšky92020-04-17 14:22:38
47Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Sobíšky82020-04-17 14:22:38
48Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Zdislavice722020-03-11 15:50:49
49VELICKÁ HALAStarší žáci Uhřice302020-03-09 20:46:20
50VELICKÁ HALAMladší žáci Vrbovce232020-03-09 20:44:12
51VELICKÁ HALAStarší žáci Vrbovce292020-03-09 20:43:32
52Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Lišov682020-03-09 19:14:27
53Čechy pod Kosířemnerozlišeno Dolany192020-03-09 17:34:38
54Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Strachoňovice742020-03-08 21:50:31
55Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Panské Dubenky162020-03-08 19:29:42
56Třeština (SU)nerozlišeno Třeština12020-03-08 10:53:31
57Haňovicenerozlišeno Haňovice12020-03-08 10:52:32
58Měrotínnerozlišeno Měrotín12020-03-08 10:51:39
59LUDRA CUP Drahanovicenerozlišeno Ludéřov12020-03-08 10:50:48
60Bílovice (PV)nerozlišeno Bílovice12020-03-08 10:49:55
61Kožušany – Tážalynerozlišeno Kožušany12020-03-08 10:48:45
62Pavlov (SU)nerozlišeno Pavlov-výběr12020-03-08 10:47:33
63Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Dolní Cerekev712020-03-07 22:01:04
64Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Březí162020-03-07 11:03:30
65Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Hadrava182020-03-07 11:00:39
66Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Hadrava132020-03-07 11:00:10
67Čechy pod Kosířemnerozlišeno Habrovany182020-03-07 09:37:31
68Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Kdyně112020-03-07 07:06:41
69Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Újezd152020-03-07 06:25:25
70Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Zahorčice92020-03-05 16:49:43
71Čechy pod Kosířemnerozlišeno Polomí172020-03-05 15:32:54
72VELICKÁ HALAMladší žáci Březová222020-03-05 14:56:04
73VELICKÁ HALAStarší žáci Březová282020-03-05 14:55:10
74Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Slavonice702020-03-05 13:26:43
75Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Svaté Pole122020-03-05 10:38:16
76Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Vranovice42020-03-05 09:35:49
77Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Horšovský Týn142020-03-05 08:48:31
78Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Horšovský Týn72020-03-05 08:48:12
79Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Vranovice62020-03-05 08:26:05
80Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Štítary52020-03-05 06:11:49
81Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Oprechtice Sport82020-03-04 22:47:23
82Pasečnice-Soutěž Zrušenanerozlišeno Oprechtice Sport22020-03-04 22:46:25
83Čechy pod Kosířemnerozlišeno Velká Bystřice162020-03-04 20:33:43
84VELICKÁ HALAStarší žáci Sobotište272020-03-04 18:56:54
85Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Třebín612020-03-04 15:16:41
86VELICKÁ HALAMladší žáci Tupesy212020-03-04 13:53:54
87VELICKÁ HALAStarší žáci Tupesy262020-03-04 13:53:16
88VELICKÁ HALAMladší žáci Hovorany202020-03-03 20:43:43
89VELICKÁ HALAMladší žáci Hodonín192020-03-03 20:42:06
90VELICKÁ HALAStarší žáci Hovorany252020-03-03 20:41:37
91Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Sedlčany482020-03-03 20:01:22
92Čechy pod Kosířemnerozlišeno Pěnčín142020-03-03 19:13:25
93Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Benešova Hora472020-03-03 18:35:52
94Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Bezděkov pod Třemšínem102020-03-03 14:48:06
95Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Sloup72020-03-03 14:45:20
96Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Sloup62020-03-03 14:44:56
97Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Sloup42020-03-03 14:41:47
98Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Lásenice462020-03-03 13:06:51
99Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Lásenice332020-03-03 13:06:33
100Zdešov - před kulturním domemnerozlišeno Jaronice262020-03-03 12:49:55
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání