Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 09. 08. 2022 2022/08/19 Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín JN FNC
2 15. 08. 2022 2022/08/19 Sukorady, sportovní areál, Sukoradský pohár MB BP
3 06. 08. 2022 2022/08/20 Smilov, Smilov HB HBHL
4 06. 08. 2022 2022/08/19 Miřetice, Miřetice-Chmelná BN EXČR
5 06. 08. 2022 2022/08/20 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
6 06. 08. 2022 2022/08/20 Ctiboř, hřiště, Memoriál Františka Žejdla, ing. Josefa Dvořáka TC TCL
7 06. 08. 2022 2022/08/20 Ctiboř, hřiště MIMO, Memoriál Františka Žejdla, ing. Josefa Dvořáka TC TCL
8 12. 08. 2022 2022/08/19 Zámecký park Velká Bystřice, XI. ročník pohárové soutěže v požárním útoku 2B OL -
9 14. 08. 2022 2022/08/19 Liberec - Karlinky, 5.kolo PKL - Liberec - Karlinky 2022 LI PKL
10 12. 08. 2022 2022/08/19 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
11 08. 08. 2022 2022/08/19 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
12 21. 07. 2022 2022/08/20 areál hasičské zbrojnice, Vrbno pod Pradědem (2B) BR -
13 07. 08. 2022 2022/08/19 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice PR VCPR
14 07. 08. 2022 2022/08/19 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
15 07. 08. 2022 2022/08/19 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, 8.kolo Moravského poháru - O pohár starosty PR MPMHJ
16 07. 08. 2022 2022/08/19 Vacov - děti, ŠHL - Děti - 2022 PT ŠHL
17 08. 08. 2022 2022/08/20 Hrubá Vrbka - has. areál, O pohár starosty obce Hrubá Vrbka HO GPHO
18 04. 07. 2022 2022/08/19 hřiště Vítonice, Pohár mladých hasičů Vítonice (ZN) ZN -
19 01. 08. 2022 2022/08/19 BELUŠA, Hasičská súťaž o pohár starostu obce PU -
20 06. 08. 2022 2022/08/18 Tylovice, Soutěž O pohár starosty města Rožnov pod Radhoštěm VS VHL
21 14. 08. 2022 2022/08/20 Kelčice, O pohár starosty PV VCPV
22 12. 08. 2022 2022/08/20 Česká Rybná za hasičárnou, 34.ročník Kamarádův memoriál noční závody do kopce UO -
23 14. 08. 2022 2022/08/20 Měrotín, ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
24 06. 08. 2022 2022/08/18 Loučka, 2. ročník soutěže O pohár starosty obce Loučka VS VHL
25 07. 08. 2022 2022/08/21 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
26 08. 08. 2022 2022/08/20 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
27 07. 08. 2022 2022/08/19 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
28 09. 08. 2022 2022/08/20 Rudice, O pohár SDH Rudice BK VCBL
29 27. 06. 2022 2022/08/26 Prštice, fotbalové hřiště, memoriál Františka Putnara BO -
30 12. 08. 2022 2022/08/25 Hasičský areál u Bartošovce, 8 roč. Noční soutěže SDH Štěpánkovice 10 kolo NHHL OP -
31 19. 07. 2022 2022/08/26 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice TR -
32 22. 08. 2022 2022/08/26 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka MB BP
33 12. 08. 2022 2022/08/27 Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry UO VCU
34 13. 08. 2022 2022/08/26 Vysokov, 8. kolo Podorlické hasičské ligy 2022 NA -
35 14. 08. 2022 2022/08/26 Dolany - děti, ŠHL - Děti - 2022 PT ŠHL
36 14. 08. 2022 2022/08/26 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
37 01. 08. 2022 2022/08/27 Hřiště SDH Štítary, O putovní pohár SDH Štítary, 2B DO -
38 13. 08. 2022 2022/08/27 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
39 19. 07. 2022 2022/08/26 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka & O putovní pohár starosty města TR -
40 27. 07. 2022 2022/08/27 fotbalové hřiště, Zátor (2B) BR -
41 14. 08. 2022 2022/08/26 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
42 14. 08. 2022 2022/08/26 Lobodice - hasičský areál, 9.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
43 14. 08. 2022 2022/08/26 Dolany, ŠHL 2022 PT ŠHL
44 19. 08. 2022 2022/08/26 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
45 08. 08. 2022 2022/08/27 Hradčovice, Pohárová soutěž UH VCUH
46 10. 08. 2022 2022/08/26 Únanov, O pohár koupaliště Pohoda ZN -
47 14. 08. 2022 2022/08/27 Jamnice, 10. kolo Moravskoslezského poháru OP -
48 08. 08. 2022 2022/08/26 Kostelec nad Černými lesy, 5. kolo Podlipanské ligy v Kostelci nad Č. lesy KO PL
49 21. 08. 2022 2022/08/27 Haňovice, ONL - noční soutěž 2B OL ONL
50 13. 08. 2022 2022/08/26 SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B, SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B PT PBHL
51 13. 08. 2022 2022/08/27 Štítary - Areál SDH, Night CUP Štítary DO CHNHL
52 13. 08. 2022 2022/08/28 U fotbalového hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky DO -
53 14. 08. 2022 2022/08/26 Lešná, O pohár starosty SDH a O pohár starosty obce VS VHL
54 15. 08. 2022 2022/08/27 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
55 15. 08. 2022 2022/08/27 Sychotín, O pohár SDH Sychotín a Města Kunštát BK VCBL
56 14. 08. 2022 2022/08/28 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
57 08. 08. 2022 2022/09/02 Jezdkovice, Noční pohárová soutěž OP -
58 10. 08. 2022 2022/08/31 Hasičská dráha Chvalovice, O Pohár starosty obce Chvalovice MH ZN -
59 20. 08. 2022 2022/09/03 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
60 20. 08. 2022 2022/09/03 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra TC TCL
61 29. 08. 2022 2022/09/02 Březno, sportovní areál, Pohár Klenice MB BP
62 19. 07. 2022 2022/09/03 Na návsi v Bratčicích, O Putovní pohár starosty obce Bratčice BO -
63 19. 08. 2022 2022/09/03 Lanškroun, Lanškrounský pohár UO VCU
64 29. 08. 2022 2022/09/02 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
65 20. 08. 2022 2022/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
66 28. 08. 2022 2022/09/03 Hlubočky, 8. kolo BIOMAC HE - Hlubočky OL BIOMAC HE
67 20. 08. 2022 2022/09/03 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
68 20. 08. 2022 2022/09/03 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka DO OPH
69 19. 07. 2022 2022/09/03 Na návsi v Bratčicích, Požární útok mládeže. BO -
70 03. 08. 2022 2022/09/03 Areál Sádek, Sádek 2B - HLP OP -
71 20. 08. 2022 2022/09/03 Špičky, O pohár obce Špičky PR VCPR
72 20. 08. 2022 2022/09/01 Fotbalové hřiště Chropyně, Memorial Jana Zapletala KM -
73 26. 08. 2022 2022/09/02 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
74 01. 08. 2022 2022/09/03 ZA ZDRAVOTNÍM STŘEDISKEM, O pohár obce Horní Dunajovice 2022 ZN -
75 20. 08. 2022 2022/09/02 BOHUMILICE, BOHUMILICE PT PBHL
76 15. 08. 2022 2022/08/28 hřiště Úbislavice, 14. ročník noční hasičské soutěže JC -
77 24. 08. 2022 2022/08/31 Sezemice, Noční soutěž děti MB -
78 21. 08. 2022 2022/09/04 Kožichovice, O pohár SDH TR TRL
79 02. 02. 2022 2022/02/02 Pšánky, VČHL 2022, 12.kolo, Pšánky HK VČHL
80 21. 08. 2022 2022/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
81 21. 08. 2022 2022/09/04 Nová Včelnice, 7.kolo PLPÚ O pohár starosty města Nová Včelnice JH PLPU
82 26. 08. 2022 2022/09/03 Mokrá-Horákov, O pohár starosty obce Mokrá-Horákov BO VCOV
83 21. 08. 2022 2022/09/04 Srbice, dětská hasičská soutěž v požárním útoku DO -
84 19. 07. 2022 2022/09/09 Jemnice, náměstí Svobody, Noční soutěž O putovní pohár Barchanu TR -
85 27. 08. 2022 2022/09/09 Hasičský areál Markvartice, Okresní liga MH v PÚ + finále TR -
86 13. 08. 2022 2022/09/09 Hasičský areál Chořelice - MH, Pohárová soutěž Chořelice 2022 - MH OL -
87 27. 08. 2022 2022/09/10 Markvartice, Pohárová soutěž TR TRL
88 27. 08. 2022 2022/09/10 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku TC TCL
89 05. 09. 2022 2022/09/09 Tanvald, Pohár starosty města Tanvald JN JL
90 05. 09. 2022 2022/09/09 Kosořice, sportovní areál, Pohár Doubravka MB BP
91 08. 08. 2022 2022/09/11 Globus, Plzeň Košutka-Globus PM -
92 10. 08. 2022 2022/09/10 louka u zbrojnice, Bernartice (2B) JE -
93 26. 08. 2022 2022/09/10 Lanšperk, Pod hradem Lanšperk UO VCU
94 27. 08. 2022 2022/09/10 Herálec, Herálec HB HBHL
95 27. 08. 2022 2022/09/10 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
96 28. 08. 2022 2022/09/09 Žihobce - děti, ŠHL - Děti - 2022 KT ŠHL
97 26. 07. 2022 2022/07/26 Husovo náměstí, O pohár starosty města, 2B, PZ -
98 31. 07. 2022 2022/09/10 Holice, za mateřskou školkou, 10.ročník TFA Holické kombajn OL -
99 27. 08. 2022 2022/09/10 Srbice, O putovní pohár Václava Procházky DO -
100 04. 09. 2022 2022/09/10 Lukov, O pohár starosty obce Lukov ZL -
101 13. 08. 2022 2022/09/09 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2022 OL -
102 16. 08. 2022 2022/09/10 Olešnice u OBECNÍHO RYBNÍKA, Soutěž - Muži 3x B75, Ženy 2xB75 - široké hadice CB -
103 27. 08. 2022 2022/09/10 Heřmaneč, 8.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Heřmaneč JH PLPU
104 28. 08. 2022 2022/09/09 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
105 28. 08. 2022 2022/09/10 Hamry nad Sázavou, Hamry nad Sázavou ZR ŽL
106 28. 08. 2022 2022/09/09 Žihobce, ŠHL 2022 KT ŠHL
107 04. 09. 2022 2022/09/10 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
108 26. 06. 2022 2022/09/10 Újezd, O pohár starosty obce Újezd ZN -
109 13. 08. 2022 2022/09/10 Nahý Újezdec, Memoriál F. Fidlera - 11. ročník TC TCL
110 27. 08. 2022 2022/09/08 Loukov, O pohár starosty SDH Loukov KM VHL
111 27. 08. 2022 2022/09/09 RADHOSTICE, RADHOSTICE PT PBHL
112 04. 09. 2022 2022/09/10 Dolany, 9. kolo BIOMAC HE - Dolany (noční,2B) OL BIOMAC HE
113 02. 09. 2022 2022/09/09 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
114 28. 08. 2022 2022/09/11 Rokytnice nad Rokytnou, Pohárová soutěž MH TR TRL
115 26. 08. 2022 2022/09/11 Bohousová, Česká Rybná UO VCU
116 28. 08. 2022 2022/09/04 Herálec, O pohár HB HBMH
117 28. 08. 2022 2022/09/09 Čechy, 10.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
118 05. 09. 2022 2022/09/09 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
119 28. 08. 2022 2022/09/11 Jabloňov, Jabloňov ZR ŽL
120 03. 09. 2022 2022/09/17 Kněžice, Pohár Bohemia Brodce TR TRL
121 03. 09. 2022 2022/09/17 Kladruby, fotbalové hřiště, Kladrubská studna - MH TC TCL
122 27. 08. 2022 2022/09/17 Plačice - hřiště, 16. ročník PLAČICKÉHO POHÁRU HK -
123 02. 09. 2022 2022/09/17 Nekoř, Nekořský pohár UO VCU
124 03. 09. 2022 2022/09/17 Srch, Srch _ PA HBHL
125 12. 09. 2022 2022/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
126 03. 09. 2022 2022/09/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
127 17. 08. 2022 2022/09/17 Lipová – lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE -
128 03. 09. 2022 2022/09/17 Český Rudolec, 9.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Čský Rudolec JH PLPU
129 04. 09. 2022 2022/09/16 Výkleky, 11.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
130 04. 09. 2022 2022/09/16 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
131 04. 09. 2022 2022/09/17 Maršovice, Maršovice ZR ŽL
132 11. 09. 2022 2022/09/17 Horní Němčice, Horní Němčice JH JHHL
133 01. 09. 2022 2022/09/17 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, IX. kolo Opavské Ligy, 2.ročník memoriálu T. Valla OP -
134 09. 09. 2022 2022/09/16 Fotbalové hřiště Radslavice, Noční soutěž 2B SDH Radslavice VY -
135 11. 09. 2022 2022/09/17 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
136 20. 08. 2022 2022/09/09 Volenice, Volenická noc PB -
137 07. 09. 2022 2022/09/17 Dalešice, FNC Dalešice JN FNC
138 04. 09. 2022 2022/09/18 Výčapy, Výčapský pohár TR TRL
139 10. 09. 2022 2022/09/24 Chodová Planá, pivovar - MIMO, Memoriál V.Zimáka TC TCL
140 10. 09. 2022 2022/09/24 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
141 19. 09. 2022 2022/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
142 04. 01. 2022 2022/09/23 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2022 DO -
143 18. 09. 2022 2022/09/24 Plinkout, 10. kolo BIOMAC HE - Plinkout (3B, + vyhlášení) OL BIOMAC HE
144 10. 09. 2022 2022/09/24 Markvarec, 10.kolo PLPÚ O pohár starosty obce JH PLPU
145 11. 09. 2022 2022/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
146 19. 09. 2022 2022/09/23 Ploukonice, 6.kolo PKL - Posvícenská husa Ploukonice 2022 SM PKL
147 01. 08. 2022 2022/10/01 Poděvousy, Memoriál Jirky Posledního DO -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Jemnice, náměstí Svobodynerozlišeno Kostníky52022-08-16 14:01:48
2Areál SádekMuži Leskovec nad Moravicí222022-08-16 13:27:45
3fotbalové hřištěnerozlišeno Leskovec nad Moravicí212022-08-16 13:27:06
4SychotínMuži Plumlov232022-08-16 13:21:21
5Poděvousynerozlišeno Poděvousy12022-08-16 12:25:58
6Poděvousynerozlišeno Poděvousy602022-08-16 12:25:40
7RapšachMuži Předmíř32022-08-16 12:25:36
8hřiště ÚbislaviceMuži *12022-08-16 12:21:21
9SokolíMuži Blatnice92022-08-16 11:57:38
10StařečMuži Blatnice92022-08-16 11:56:06
11NětčiceMuži Všemina172022-08-16 11:55:00
12Lešnánerozlišeno Dolní Bečva92022-08-16 11:54:35
13Horšovský Týn, Městský stadionMuži Mochtín132022-08-16 11:38:40
14KelčiceMuži Janovice42022-08-16 11:15:13
15KelčiceŽeny Ptení172022-08-16 10:45:06
16ProvodoviceMuži Opatovice102022-08-16 10:41:26
17SychotínMuži Sudice12022-08-16 10:27:40
18SychotínŽeny Hartmanice172022-08-16 10:09:26
19SychotínMuži Radostín nad Oslavou222022-08-16 10:06:00
20SychotínMuži Radostín nad Oslavou62022-08-16 10:05:49
21Park Nalžovicenerozlišeno Zalužany172022-08-16 08:26:46
22Park Nalžovicenerozlišeno Zalužany42022-08-16 08:26:14
23Liberec - Karlinkynerozlišeno Malá Skála192022-08-16 08:23:00
24Měrotínnerozlišeno Čechy pod Kosířem382022-08-16 08:09:47
25Park Nalžovicenerozlišeno Hlubyně92022-08-16 07:56:49
26ProvodoviceMuži Radíkov72022-08-16 07:53:15
27VysokovMuži Sněžné32022-08-16 07:51:51
28Štítary - Areál SDHnerozlišeno Chlistov162022-08-16 07:34:23
29Štítary - Areál SDHnerozlišeno Křištín152022-08-16 07:34:01
30Měrotínnerozlišeno Přáslavice492022-08-16 06:44:18
31SychotínMuži Kotvrdovice212022-08-16 06:29:57
32StařečŽeny Svatoslav82022-08-16 06:24:11
33Park Nalžovicenerozlišeno Radíč112022-08-16 06:23:21
34JamniceMuži Služovice102022-08-16 05:21:47
35JamniceMuži Služovice82022-08-16 05:21:30
36Měrotínnerozlišeno Dub nad Moravou602022-08-16 04:59:24
37SokolíŽeny Bransouze42022-08-16 04:12:23
38StařečŽeny Bransouze72022-08-16 04:11:22
39Park Nalžovicenerozlišeno Vranovice222022-08-16 02:39:43
40SychotínŽeny Kotvrdovice162022-08-15 22:58:28
41Sukorady, sportovní areálŽeny Chudíř162022-08-15 22:43:01
42Sukorady, sportovní areálMuži Chudíř152022-08-15 22:42:22
43SychotínMuži Měrotín82022-08-15 22:30:48
44SychotínŽeny Bílovice152022-08-15 22:22:25
45Měrotínnerozlišeno Náměšť na Hané952022-08-15 22:21:01
46Liberec - Karlinkynerozlišeno Velké Hamry22022-08-15 22:19:49
47Park Nalžovicenerozlišeno Zahořany372022-08-15 22:16:17
48SychotínŽeny Plumlov142022-08-15 22:14:22
49Měrotínnerozlišeno Velká (Hranice III)502022-08-15 22:12:58
50Park Nalžovicenerozlišeno Střezimíř132022-08-15 22:02:20
51Park Nalžovicenerozlišeno Střezimíř382022-08-15 22:02:05
52Park Nalžovicenerozlišeno Vranovice62022-08-15 21:49:07
53Liberec - Karlinkynerozlišeno Desná III92022-08-15 21:32:43
54Liberec - Karlinkynerozlišeno Hodkovice nad Mohelkou182022-08-15 21:32:34
55JamniceŽeny Rohov42022-08-15 21:26:54
56JamniceMuži Rohov32022-08-15 21:26:34
57Park Nalžovicenerozlišeno Malovice152022-08-15 21:26:03
58ProvodoviceMuži Špičky92022-08-15 21:16:51
59SychotínŽeny Senetářov302022-08-15 21:09:04
60SychotínMuži Račice262022-08-15 21:08:37
61Park Nalžovicenerozlišeno Horní Měcholupy392022-08-15 21:08:17
62SychotínMuži Račice182022-08-15 21:08:05
63Park Nalžovicenerozlišeno Radošovice142022-08-15 21:02:48
64Park Nalžovicenerozlišeno Radošovice72022-08-15 21:02:29
65SychotínŽeny Bílovice132022-08-15 20:58:44
66SychotínMuži Bílovice152022-08-15 20:58:27
67SychotínMuži Bílovice72022-08-15 20:57:16
68Sukorady, sportovní areálŽeny Doubravička152022-08-15 20:52:52
69Sukorady, sportovní areálMuži Doubravička142022-08-15 20:52:30
70SychotínŽeny Černovice122022-08-15 20:46:47
71Liberec - Karlinkynerozlišeno Karlinky72022-08-15 20:44:14
72Liberec - Karlinkynerozlišeno Jeřmanice112022-08-15 20:26:46
73Liberec - Karlinkynerozlišeno Olešnice62022-08-15 20:25:34
74Park Nalžovicenerozlišeno Březnice162022-08-15 20:23:01
75Park Nalžovicenerozlišeno Březnice82022-08-15 20:22:45
76Liberec - Karlinkynerozlišeno Jablonec nad Jizerou82022-08-15 20:20:53
77ProvodoviceMuži Jasenice122022-08-15 20:17:50
78Liberec - Karlinkynerozlišeno Jílové u Držkova412022-08-15 20:17:18
79Liberec - Karlinkynerozlišeno Košťálov102022-08-15 20:16:19
80Park Nalžovicenerozlišeno Malovice352022-08-15 20:16:19
81Liberec - Karlinkynerozlišeno Košťálov32022-08-15 20:15:32
82Sukorady, sportovní areálŽeny Chotětov142022-08-15 20:15:23
83Sukorady, sportovní areálMuži Chotětov132022-08-15 20:15:00
84Sukorady, sportovní areálŽeny Kamenice Dobšín112022-08-15 20:10:20
85RudiceŽeny Hluboké182022-08-15 20:10:12
86Sukorady, sportovní areálMuži Kamenice Dobšín122022-08-15 20:10:02
87Liberec - Karlinkynerozlišeno Březovice42022-08-15 20:07:54
88Liberec - Karlinkynerozlišeno Sezemice52022-08-15 20:07:35
89SychotínŽeny Hluboké12022-08-15 20:06:53
90Sukorady, sportovní areálŽeny Bítouchov122022-08-15 20:06:25
91Liberec - Karlinkynerozlišeno Desná III202022-08-15 20:06:12
92Sukorady, sportovní areálŽeny Dlouhá Lhota102022-08-15 20:05:40
93Sukorady, sportovní areálŽeny Dlouhá Lhota12022-08-15 20:05:34
94SychotínŽeny Ostrov u Macochy82022-08-15 20:05:26
95SychotínMuži Bělkovice-Lašťany142022-08-15 20:05:25
96Sukorady, sportovní areálMuži Dlouhá Lhota112022-08-15 20:05:24
97Sukorady, sportovní areálŽeny Nová Ves u Bakova92022-08-15 20:05:10
98SychotínMuži Bělkovice-Lašťany102022-08-15 20:05:05
99Sukorady, sportovní areálŽeny Plazy82022-08-15 20:04:56
100Sukorady, sportovní areálMuži Plazy82022-08-15 20:04:37
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání