Malovice 2015 (Benešov)
O pohár
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Benešovská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 25. 07. 2015 12:30 |
| Kontakt: | Jan Trefil |
| Telefon: | 721 100 473 |
| Okres: | Benešov |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Benešovská Liga |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Louňovice pod Blaníkem B | Benešov | 17,46 | - | - | - | |
![]() | 2. | Všechlapy | Benešov | 18,21 | - | - | - | |
![]() | 3. | Martinice | Benešov | 18,29 | - | - | - | |
![]() | 4. | Dvorce | Tábor | 18,52 | - | - | - | |
![]() | 5. | Jankov | Benešov | 18,84 | - | - | - | |
![]() | 6. | Tomice | Benešov | 19,32 | - | - | - | |
![]() | 7. | Louňovice pod Blaníkem A | Benešov | 19,65 | - | - | - | |
![]() | 8. | Střezimíř | Benešov | 20,04 | - | - | - | |
![]() | 9. | Malovice | Benešov | 20,05 | - | - | - |
|
![]() | 10. | Zdislavice | Benešov | 21,13 | - | - | - | |
![]() | 11. | Dalovy A | Benešov | 21,82 | - | - | - | |
![]() | 12. | Daměnice | Benešov | 22,22 | - | - | - | |
![]() | 13. | Makov | Tábor | 22,52 | - | - | - | |
![]() | 14. | Načeradec | Benešov | 30,23 | - | - | - | |
![]() | 15. | Sloup | Praha-západ | 34,83 | - | - | - | |
![]() | 16. | Petrovice | Příbram | 35,72 | - | - | - | |
![]() | 17. | Chotčiny | Tábor | 40,72 | - | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,60 | 16,35 | 16,60 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Jankov | Benešov | 16,66 | 16,26 | 16,66 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Zdislavice A | Benešov | 16,76 | 16,71 | 16,76 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Jankov | Benešov | - | - | 16,84 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Malovice | Benešov | 16,87 | 16,79 | 16,87 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Chářovice Špona | Benešov | 16,91 | 16,44 | 16,91 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Drahňovice | Benešov | 16,87 | 16,92 | 16,92 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Daměnice | Benešov | 16,99 | 16,38 | 16,99 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Chářovice A | Benešov | - | - | 17,05 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Daměnice | Benešov | 17,07 | 17,11 | 17,11 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Malovice | Benešov | 17,04 | 17,16 | 17,16 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Makov | Tábor | 17,18 | 16,68 | 17,18 | 2025/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Zdislavice | Benešov | 16,94 | 17,19 | 17,19 | 2025/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,91 | 17,21 | 17,21 | 2022/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Daměnice | Benešov | 16,92 | 17,25 | 17,25 | 2025/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Malovice | Benešov | 17,27 | 16,94 | 17,27 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Jankov | Benešov | 17,27 | 16,68 | 17,27 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Chářovice Špona | Benešov | 16,86 | 17,29 | 17,29 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Sloup A | Praha-západ | 17,25 | 17,32 | 17,32 | 2022/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Drahňovice | Benešov | 17,32 | 16,76 | 17,32 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Malovice | Benešov | 16,65 | 17,34 | 17,34 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Tomice | Benešov | 17,34 | 17,29 | 17,34 | 2022/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Tomice | Benešov | 17,38 | 17,04 | 17,38 | 2020/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Chářovice B | Benešov | - | - | 17,41 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Chářovice Špona | Benešov | 17,27 | 17,41 | 17,41 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Chářovice A | Benešov | 16,77 | 17,42 | 17,42 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Malovice | Benešov | 17,22 | 17,42 | 17,42 | 2022/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Daměnice | Benešov | 17,43 | 16,71 | 17,43 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Zdislavice | Benešov | 17,44 | 16,84 | 17,44 | 2022/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Tomice | Benešov | 17,12 | 17,47 | 17,47 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Benešovská hasičská liga - Muži | 18,95 | https://youtu.be/_I3vNmICuf8 | Karel Trefil | |
Benešovská hasičská liga - Ženy | 20,05 | https://youtu.be/rIh2hQGGeE0 | Karel Trefil | |
Benešovská hasičská liga - Muži | 21,44 | https://youtu.be/mftRjFX6Hh0 | Karel Trefil | |
Benešovská hasičská liga - Muži | NP | https://youtu.be/prgICC7PkxA | Tomáš Švec | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/08/15 | Malovice, 9. kolo BNL Malovice | |
| 2025/08/17 | Malovice, 8. kolo Benešovské hasičské ligy Malovice | |
| 2025/08/16 | Malovice, 7. kolo Benešovské hasičské ligy Malovice | |
| 2024/07/20 | Malovice, 5. kolo Benešovské hasičské ligy Malovice | |
| 2023/08/20 | Malovice, 10. kolo Benešovské hasičské ligy Malovice | |
| 2022/07/17 | Malovice, 5. kolo Benešovské hasičské ligy Malovice | |
| 2021/08/28 | Malovice, 9. kolo Benešovské hasičské ligy Malovice | |
| 2020/08/23 | Malovice, BNL Malovice | |
| 2019/07/27 | Malovice, 7. kolo Benešovské hasičské ligy | |
| 2018/07/28 | Malovice, 5. kolo BNL- denní soutěž | |
| 2017/07/29 | Malovice, 5. kolo BNL- denní soutěž | |
| 2016/07/30 | Malovice, O pohár | |
| 2015/07/25 | Malovice, O pohár | |
| 2014/08/02 | Malovice, O pohár | |
| 2013/08/03 | Malovice, 5. kolo BNL | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.

















