Jiřice 2018 (Pelhřimov)
Hrbáč - 2B široké
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Pelhřimovská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 01. 09. 2018 14:00 |
| Kontakt: | SDH Jiřice |
| Telefon: | |
| Okres: | Pelhřimov |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Lukáš Voborník |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Přáslavice A | Pelhřimov | 17,67 | 17,67 | 17,56 | 0,11 |
|
![]() | 2. | Kletečná B | Pelhřimov | 18,58 | 17,93 | 18,58 | 0,65 |
|
![]() | 3. | Markvarec | Pelhřimov | 18,87 | 18,36 | 18,87 | 0,51 |
|
![]() | 4. | Pacov | Pelhřimov | 19,02 | 19,01 | 19,02 | 0,01 |
|
![]() | 5. | Samšín | Pelhřimov | 19,33 | 19,33 | 19,12 | 0,21 |
|
![]() | 6. | Přáslavice B | Pelhřimov | 19,40 | 19,40 | 18,28 | 1,12 |
|
![]() | 7. | Kletečná A | Pelhřimov | 20,35 | 20,20 | 20,35 | 0,15 |
|
![]() | 8. | Jiřice | Pelhřimov | 21,43 | 21,43 | 20,55 | 0,88 |
|
![]() | 9. | Putimov | Pelhřimov | 21,56 | 19,86 | 21,56 | 1,70 |
|
![]() | 10. | Červená Řečice | Pelhřimov | 47,24 | 46,84 | 47,24 | 0,40 |
|
![]() | 11. | Hněvkovice | Pelhřimov | NP | NP | 20,08 | 99,92 |
|
![]() | 12. | Buřenice | Pelhřimov | DSQ | 21,34 | 21,32 | 0,02 |
|
Ženy, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Hněvkovice | Pelhřimov | 23,00 | 22,75 | 23,00 | 0,25 |
|
![]() | 2. | Bácovice | Pelhřimov | 24,23 | 24,17 | 24,23 | 0,06 |
|
![]() | 3. | Vokov | Pelhřimov | 25,54 | 25,54 | 24,88 | 0,66 |
|
![]() | 4. | Litohošť | Pelhřimov | 25,59 | 25,20 | 25,59 | 0,39 |
|
![]() | 5. | Pacov | Pelhřimov | 26,01 | 25,29 | 26,01 | 0,72 |
|
![]() | 6. | Jiřice B | Pelhřimov | 26,18 | 26,18 | 24,88 | 1,30 |
|
![]() | 7. | Jiřice A | Pelhřimov | 28,72 | 28,72 | 28,41 | 0,31 |
|
![]() | 8. | Buřenice | Pelhřimov | 25,24 | 30,00 | 25,24 | 4,76 |
|
Dospělí, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Litohošť | Pelhřimov | 22,05 | 21,24 | 22,05 | 0,81 |
|
![]() | 2. | Vokov | Pelhřimov | 24,80 | 24,80 | 22,50 | 2,30 |
|
![]() | 3. | Markvarec B | Pelhřimov | 26,99 | 26,47 | 26,99 | 0,52 |
|
![]() | 4. | Pacov B | Pelhřimov | 28,89 | 28,89 | 28,07 | 0,82 |
|
![]() | 5. | Hněvkovice B | Pelhřimov | NP | 23,72 | NP | 96,28 |
|
![]() | 6. | Bácovice | Pelhřimov | DSQ | 29,08 | 29,86 | 0,78 |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vřesník | Pelhřimov | 17,41 | 17,50 | 17,50 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Markvarec | Pelhřimov | 17,55 | 17,43 | 17,55 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Přáslavice C | Pelhřimov | 17,38 | 17,63 | 17,63 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Přáslavice B | Pelhřimov | 16,89 | 17,78 | 17,78 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Vřesník B | Pelhřimov | 17,50 | 18,23 | 18,23 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Lukavec | Pelhřimov | 18,30 | 18,15 | 18,30 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Věžná | Pelhřimov | 18,74 | 18,79 | 18,79 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Pacov | Pelhřimov | 18,54 | 18,84 | 18,84 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Buřenice | Pelhřimov | 19,20 | 17,03 | 19,20 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Onšov | Pelhřimov | 19,80 | 20,05 | 20,05 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Červená Řečice | Pelhřimov | 19,99 | 20,12 | 20,12 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Vokov | Pelhřimov | 19,69 | 20,64 | 20,64 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Jiřice | Pelhřimov | 22,58 | 21,95 | 22,58 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Sedliště | Pelhřimov | 24,79 | 25,43 | 25,43 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Litohošť | Pelhřimov | 25,72 | 22,97 | 25,72 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pacov B | Pelhřimov | 25,78 | 25,40 | 25,78 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hořice | Pelhřimov | 27,02 | 21,03 | 27,02 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hněvkovice | Pelhřimov | 27,22 | 28,24 | 28,24 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Samšín | Pelhřimov | 32,55 | 30,68 | 32,55 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Libkova Voda | Pelhřimov | 35,12 | 36,08 | 36,08 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Čejov | Pelhřimov | 37,41 | 37,85 | 37,85 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Cetoraz | Pelhřimov | NP | NP | NP | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vřesník | Pelhřimov | 17,41 | 17,50 | 17,50 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Markvarec | Pelhřimov | 17,55 | 17,43 | 17,55 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Přáslavice C | Pelhřimov | 17,38 | 17,63 | 17,63 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Přáslavice B | Pelhřimov | 16,89 | 17,78 | 17,78 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Vřesník B | Pelhřimov | 17,50 | 18,23 | 18,23 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Lukavec | Pelhřimov | 18,30 | 18,15 | 18,30 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Věžná | Pelhřimov | 18,74 | 18,79 | 18,79 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Pacov | Pelhřimov | 18,54 | 18,84 | 18,84 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Buřenice | Pelhřimov | 19,20 | 17,03 | 19,20 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Onšov | Pelhřimov | 19,80 | 20,05 | 20,05 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Červená Řečice | Pelhřimov | 19,99 | 20,12 | 20,12 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Vokov | Pelhřimov | 19,69 | 20,64 | 20,64 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Jiřice | Pelhřimov | 22,58 | 21,95 | 22,58 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Sedliště | Pelhřimov | 24,79 | 25,43 | 25,43 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Litohošť | Pelhřimov | 25,72 | 22,97 | 25,72 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pacov B | Pelhřimov | 25,78 | 25,40 | 25,78 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hořice | Pelhřimov | 27,02 | 21,03 | 27,02 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hněvkovice | Pelhřimov | 27,22 | 28,24 | 28,24 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Samšín | Pelhřimov | 32,55 | 30,68 | 32,55 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Libkova Voda | Pelhřimov | 35,12 | 36,08 | 36,08 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Čejov | Pelhřimov | 37,41 | 37,85 | 37,85 | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Cetoraz | Pelhřimov | NP | NP | NP | 2026/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/09/05 | Jiřice, O pohár SDH Jiřice | |
| 2022/09/03 | Jiřice, Jiřice | |
| 2020/09/05 | Jiřice, Hrbáč 2B | |
| 2019/09/07 | Jiřice, Hrbáč 2B | |
| 2018/09/01 | Jiřice, Hrbáč - 2B široké | |
| 2017/09/09 | Jiřice, O pohár Starosty obce Jiřice | |
| 2017/09/09 | Jiřice, hrbáč, 2B široké | |
| 2016/09/03 | Jiřice, HRBÁČ 2B, široké | |
| 2015/09/05 | Jiřice, P-H-L hrbáč | |
| 2014/09/06 | Jiřice, hrbáč 2B | |
| 2013/09/07 | Jiřice, O pohár starosty obce, 2B široké | |
| 2012/09/01 | Jiřice, | |
| 2011/09/03 | Jiřice, | |
| 2010/09/04 | Jiřice, PE, Setkání hasičů Jiřice | |
| 2009/09/05 | Jiřice, PE, Setkání hasičů Jiřice | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.

















