Hošťka, fotbalové hřiště 2021 (Tachov)
Soutěž v požárním útoku
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | TCL |
| Místo: | Hošťka |
| Okres: | Tachov |
| Kraj: | Plzeňský |
| Kdy: | 28. 08. 2021 09:00 |
| Kontakt: | SDH Hošťka |
| Telefon: | 604 980 702 |
| Začátek rezervace: | 14. 08. 2021 09:00 |
| Konec rezervace: | 28. 08. 2021 20:00 |
| Začátek tipování: | 28. 08. 2021 20:00 |
| Konec hlasování: | 28. 08. 2021 00:00 |
| Zadal: | Roman Jarabica |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Děti |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
SDH Hošťka pořádá v sobotu 28. srpna 2021
soutěž v požárním útoku:
Dětské hasičské soutěže
Místo konání: fotbalové hřiště Hošťka
Prezentace družstev 9:00-9:30
Začátek soutěže:09:45
Pravidla: dle THL,2 základny - jedny terče
Občerstvení zajištěno.
Na Vaši účast se těší
Sbor dobrovolných hasičů Hošťka
Kontakt: Hečko Lukáš tel.604 980 702
Motl Miroslav tel.604 947 127
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hostka-11882.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
nerozlišeno
| Start. místo | Sbor | Jméno | Okres | Zadal |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hošťka | Starší | TC | Lukáš Hečko |
| 3 | Nové Sedliště | Starší | TC | Petr Prochazka |
| 4 | Hošťka | Mladší | TC | Lukáš Hečko |
| 5 | Stříbro | starší | TC | Roman Jarabica |
| 6 | Halže | starší | TC | SDH Halze |
| 7 | Stříbro | mladší | TC | Roman Jarabica |
| 8 | Chodová Planá | Starší | TC | Lukáš Hečko |
| 9 | Černošín | Starší | TC | Iveta Šnejdarová |
| 10 | Damnov | Mladší | TC | Vlastimil Kanta |
Nejlepší výsledky na soutěži
Starší žáci TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Brod nad Tichou | TC | 28,16 | 15,09 | 15,09 | 2022/09/10 | Plamen útok, sklopné terče |
| 2. | Černošín B | TC | 21,05 | 15,24 | 15,24 | 2025/08/23 | Plamen útok, sklopné terče |
| 3. | Nové Sedliště | TC | 15,62 | 29,01 | 15,62 | 2023/08/26 | Plamen útok, sklopné terče |
| 4. | Brod nad Tichou | TC | 15,70 | 17,53 | 15,70 | 2024/08/24 | Plamen útok, sklopné terče |
| 5. | Stříbro | TC | 15,75 | 16,53 | 15,75 | 2023/08/26 | Plamen útok, sklopné terče |
| 6. | Nové Sedliště | TC | 27,78 | 16,09 | 16,09 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 7. | Bor | TC | 16,14 | 16,68 | 16,14 | 2019/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 8. | Černošín | TC | 16,26 | 21,57 | 16,26 | 2022/09/10 | Plamen útok, sklopné terče |
| 9. | Stříbro | TC | 16,88 | 16,35 | 16,35 | 2019/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 10. | Bezdružice A | TC | 24,03 | 16,41 | 16,41 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 11. | Kladruby | TC | 17,39 | 16,41 | 16,41 | 2024/08/24 | Plamen útok, sklopné terče |
| 12. | Bezdružice B | TC | 16,43 | 27,60 | 16,43 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 13. | Stříbro | TC | 16,47 | NP | 16,47 | 2022/09/10 | Plamen útok, sklopné terče |
| 14. | Hošťka | TC | 16,55 | 19,44 | 16,55 | 2023/08/26 | Plamen útok, sklopné terče |
| 15. | Stříbro A | TC | 16,65 | 17,33 | 16,65 | 2025/08/23 | Plamen útok, sklopné terče |
| 16. | Nové Sedliště | TC | 16,76 | 22,90 | 16,76 | 2022/09/10 | Plamen útok, sklopné terče |
| 17. | Brod nad Tichou | TC | 26,88 | 17,17 | 17,17 | 2019/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 18. | Černošín | TC | 35,19 | 17,24 | 17,24 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 19. | Kladruby | TC | 17,35 | 18,01 | 17,35 | 2023/08/26 | Plamen útok, sklopné terče |
| 20. | Černošín A | TC | 17,66 | 19,88 | 17,66 | 2025/08/23 | Plamen útok, sklopné terče |
| 21. | Brod nad Tichou B | TC | 18,00 | NP | 18,00 | 2022/09/10 | Plamen útok, sklopné terče |
| 22. | Srbice | DO | 18,11 | 23,06 | 18,11 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 23. | Kladruby | TC | 18,95 | 18,28 | 18,28 | 2022/09/10 | Plamen útok, sklopné terče |
| 24. | Stříbro | TC | 18,39 | 24,90 | 18,39 | 2024/08/24 | Plamen útok, sklopné terče |
| 25. | Nahý Újezdec | TC | 21,20 | 18,53 | 18,53 | 2023/08/26 | Plamen útok, sklopné terče |
| 26. | Staré Sedliště | TC | 19,88 | 18,63 | 18,63 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 27. | Hošťka | TC | 21,09 | 18,67 | 18,67 | 2019/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 28. | Hošťka | TC | 18,90 | 23,18 | 18,90 | 2021/08/28 | Plamen útok, sklopné terče |
| 29. | Bezdružice | TC | 18,91 | 22,24 | 18,91 | 2025/08/23 | Plamen útok, sklopné terče |
| 30. | Ves Touškov | PJ | 19,96 | 18,93 | 18,93 | 2025/08/23 | Plamen útok, sklopné terče |
| 31. | Stříbro B | TC | 18,99 | NP | 18,99 | 2025/08/23 | Plamen útok, sklopné terče |
| 32. | Damnov | TC | 20,73 | 19,00 | 19,00 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 33. | Nové Sedliště | TC | 19,20 | 20,51 | 19,20 | 2021/08/28 | Plamen útok, sklopné terče |
| 34. | Černošín | TC | 19,26 | 48,62 | 19,26 | 2021/08/28 | Plamen útok, sklopné terče |
| 35. | Staré Sedliště | TC | 19,26 | 20,51 | 19,26 | 2025/08/23 | Plamen útok, sklopné terče |
| 36. | Halže | TC | 19,83 | 19,46 | 19,46 | 2022/09/10 | Plamen útok, sklopné terče |
| 37. | Černošín | TC | 19,50 | 20,92 | 19,50 | 2019/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 38. | Brod nad Tichou | TC | 19,83 | 25,69 | 19,83 | 2023/08/26 | Plamen útok, sklopné terče |
| 39. | Hošťka | TC | 26,23 | 19,87 | 19,87 | 2024/08/24 | Plamen útok, sklopné terče |
| 40. | Ves Touškov | PJ | NP | 20,31 | 20,31 | 2024/08/24 | Plamen útok, sklopné terče |
| 41. | Halže | TC | 20,33 | 23,00 | 20,33 | 2023/08/26 | Plamen útok, sklopné terče |
| 42. | Chodová Planá | TC | 20,37 | 22,23 | 20,37 | 2019/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 43. | Bezdružice | TC | 22,83 | 20,58 | 20,58 | 2023/08/26 | Plamen útok, sklopné terče |
| 44. | Bezdružice | TC | 20,61 | 26,70 | 20,61 | 2024/08/24 | Plamen útok, sklopné terče |
| 45. | Stříbro | TC | 48,11 | 20,69 | 20,69 | 2021/08/28 | Plamen útok, sklopné terče |
| 46. | Chodová Planá | TC | 20,81 | 34,48 | 20,81 | 2020/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 47. | Černošín | TC | 37,51 | 20,93 | 20,93 | 2020/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 48. | Stříbro | TC | NP | 21,39 | 21,39 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 49. | Stříbro B | TC | 21,47 | NP | 21,47 | 2022/09/10 | Plamen útok, sklopné terče |
| 50. | Hošťka | TC | 22,19 | 29,65 | 22,19 | 2022/09/10 | Plamen útok, sklopné terče |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bezdružice A | TC | 16,36 | 16,78 | 16,36 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 2. | Damnov A | TC | 17,49 | 18,43 | 17,49 | 2024/08/24 | Plamen útok, sklopné terče |
| 3. | Kladruby | TC | 17,75 | 17,60 | 17,60 | 2025/08/23 | Plamen útok, sklopné terče |
| 4. | Staré Sedliště A | TC | 17,60 | 19,52 | 17,60 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 5. | Stříbro A | TC | 17,87 | 20,75 | 17,87 | 2020/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 6. | Stříbro | TC | 21,13 | 17,94 | 17,94 | 2023/08/26 | Plamen útok, sklopné terče |
| 7. | Kladruby | TC | 19,95 | 18,22 | 18,22 | 2024/08/24 | Plamen útok, sklopné terče |
| 8. | Planá | TC | 24,05 | 18,42 | 18,42 | 2022/09/10 | Plamen útok, sklopné terče |
| 9. | Damnov A | TC | 21,62 | 18,43 | 18,43 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 10. | Brod nad Tichou | TC | 18,54 | 30,87 | 18,54 | 2019/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 11. | Srbice | DO | 20,12 | 18,94 | 18,94 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 12. | Nahý Újezdec | TC | 24,66 | 19,41 | 19,41 | 2023/08/26 | Plamen útok, sklopné terče |
| 13. | Černošín | TC | 21,19 | 19,90 | 19,90 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 14. | Staré Sedliště B | TC | 20,23 | 22,28 | 20,23 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 15. | Stříbro | TC | 22,26 | 20,29 | 20,29 | 2021/08/28 | Plamen útok, sklopné terče |
| 16. | Nové Sedliště | TC | 20,45 | 43,12 | 20,45 | 2023/08/26 | Plamen útok, sklopné terče |
| 17. | Černošín | TC | 20,47 | 24,79 | 20,47 | 2022/09/10 | Plamen útok, sklopné terče |
| 18. | Černošín | TC | 20,78 | NP | 20,78 | 2025/08/23 | Plamen útok, sklopné terče |
| 19. | Staré Sedliště A | TC | 25,05 | 21,32 | 21,32 | 2025/08/23 | Plamen útok, sklopné terče |
| 20. | Kladruby | TC | 21,45 | 21,95 | 21,45 | 2019/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 21. | Damnov A | TC | NP | 21,69 | 21,69 | 2023/08/26 | Plamen útok, sklopné terče |
| 22. | Planá I | TC | 31,52 | 21,74 | 21,74 | 2019/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 23. | Planá III | TC | 23,34 | 21,97 | 21,97 | 2019/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 24. | Nové Sedliště | TC | 38,55 | 22,04 | 22,04 | 2024/08/24 | Plamen útok, sklopné terče |
| 25. | Damnov | TC | 24,68 | 22,33 | 22,33 | 2022/09/10 | Plamen útok, sklopné terče |
| 26. | Bezdružice | TC | 22,42 | 107,40 | 22,42 | 2023/08/26 | Plamen útok, sklopné terče |
| 27. | Hošťka | TC | 39,65 | 22,78 | 22,78 | 2024/08/24 | Plamen útok, sklopné terče |
| 28. | Hošťka | TC | 23,01 | NP | 23,01 | 2021/08/28 | Plamen útok, sklopné terče |
| 29. | Stříbro | TC | 23,51 | 38,09 | 23,51 | 2024/08/24 | Plamen útok, sklopné terče |
| 30. | Staré Sedliště B | TC | 23,57 | 24,39 | 23,57 | 2025/08/23 | Plamen útok, sklopné terče |
| 31. | Staré Sedliště A | TC | NP | 24,32 | 24,32 | 2024/08/24 | Plamen útok, sklopné terče |
| 32. | Stříbro | TC | 66,92 | 24,48 | 24,48 | 2019/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 33. | Stříbro B | TC | 24,68 | 31,41 | 24,68 | 2020/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 34. | Halže | TC | 24,70 | 24,85 | 24,70 | 2023/08/26 | Plamen útok, sklopné terče |
| 35. | Hošťka | TC | 25,43 | 27,28 | 25,43 | 2020/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 36. | Hošťka | TC | 25,47 | 27,26 | 25,47 | 2022/09/10 | Plamen útok, sklopné terče |
| 37. | Stříbro | TC | 25,47 | 49,55 | 25,47 | 2022/09/10 | Plamen útok, sklopné terče |
| 38. | Staré Sedliště B | TC | 32,45 | 25,79 | 25,79 | 2024/08/24 | Plamen útok, sklopné terče |
| 39. | Halže | TC | 29,12 | 26,37 | 26,37 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 40. | Hošťka | TC | 29,23 | 26,64 | 26,64 | 2019/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 41. | Bezdružice A | TC | 28,63 | 26,85 | 26,85 | 2025/08/23 | Plamen útok, sklopné terče |
| 42. | Halže | TC | 27,24 | 26,86 | 26,86 | 2022/09/10 | Plamen útok, sklopné terče |
| 43. | Damnov B | TC | 27,22 | 37,47 | 27,22 | 2022/09/10 | Plamen útok, sklopné terče |
| 44. | Halže | TC | 58,49 | 28,24 | 28,24 | 2025/08/23 | Plamen útok, sklopné terče |
| 45. | Planá B | TC | 29,60 | 31,42 | 29,60 | 2025/08/23 | Plamen útok, sklopné terče |
| 46. | Damnov | TC | 37,18 | 31,37 | 31,37 | 2021/08/28 | Plamen útok, sklopné terče |
| 47. | Stříbro II | TC | 33,33 | NP | 33,33 | 2019/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 48. | Hošťka | TC | 43,42 | 33,64 | 33,64 | 2023/08/26 | Plamen útok, sklopné terče |
| 49. | Bezdružice | TC | NP | 33,78 | 33,78 | 2024/08/24 | Plamen útok, sklopné terče |
| 50. | Bezdružice B | TC | 52,96 | 35,69 | 35,69 | 2024/08/24 | Plamen útok, sklopné terče |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2019/08/31 | Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče | |
| 2020/08/29 | Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče | |
| 2021/08/28 | Hošťka, fotbalové hřiště, Soutěž v požárním útoku | |
| 2022/09/10 | Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku | |
| 2023/08/26 | Hošťka, hřiště, Soutěž MH v požárním útoku | |
| 2024/08/24 | Hošťka- hřiště, Soutěž MH v požárním útoku | |
| 2025/08/23 | Hošťka, hřiště, Soutěž MH v požárním útoku | |
| 2026/08/22 | Hošťka- hřiště, Soutěž MH v požárním útoku | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















