| Liga: | Zlínská liga požárního sportu |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 01. 09. 2013 10:30 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Administrátor ZLPS |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ladce | Ilava | 17,89 | 17,81 | 17,89 | |
| 2. | Prštné | Zlín | 18,43 | 18,43 | 17,77 | |
| 3. | Nosice | Púchov | 18,67 | 18,67 | 17,65 | |
| 4. | Hôrka | Púchov | 19,06 | 19,06 | 18,49 | |
| 5. | Dežerice | Bánovce nad Bebravou | 19,50 | 17,27 | 19,50 | |
| 6. | Dubková | Púchov | 19,61 | 19,53 | 19,61 | |
| 7. | Moškovec | Turčianske Teplice | 20,42 | 20,42 | 18,61 | |
| 8. | Malenovice | Zlín | 20,49 | 20,49 | 19,50 | |
| 9. | Nedašova Lhota | Zlín | 20,66 | 17,45 | 20,66 | |
| 10. | Drnovice | Zlín | 21,14 | 21,14 | 18,31 | |
| 11. | Kvašov | Púchov | 21,46 | 21,46 | 21,26 | |
| 12. | Brodzany | Partizánske | 25,50 | 25,21 | 25,50 | |
| 13. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | Zlín | 27,53 | 27,53 | 23,86 | |
| 14. | Hřivínův Újezd | Zlín | 29,37 | 28,63 | 29,37 | |
| 15. | Bratřejov | Zlín | NP | 19,20 | NP | |
| 15. | Tečovice | Zlín | NP | NP | NP |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | Zlín | 20,48 | 20,00 | 20,48 | |
| 2. | Nosice | Púchov | 21,43 | 20,76 | 21,43 | |
| 3. | Malenovice | Zlín | 25,07 | 24,02 | 25,07 | |
| 4. | Ladce | Ilava | 28,07 | 25,91 | 28,07 | |
| 6. | Hôrka | Púchov | NP | NP | NP |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Beluša | Púchov | 16,89 | 16,88 | 16,89 | |
| 2. | Sazovice | Zlín | 23,07 | 16,52 | 23,07 | |
| 3. | Visolaje | Púchov | 27,57 | 27,57 | 26,69 |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kvašov | Púchov | 19,52 | 19,52 | 18,66 | |
| 2. | Dubková | Púchov | 22,20 | 22,20 | 20,81 | |
| 3. | Bylnice - Valašský výběr | Zlín | 26,71 | 23,74 | 26,71 | |
| 4. | Návojná | Zlín | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zbora A | Púchov | 13,86 | 13,96 | 13,96 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Vrbětice | Zlín | 14,31 | 14,17 | 14,31 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Nedašov | Zlín | - | - | 14,34 | 2007/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Podhorie | Žilina | 14,09 | 14,38 | 14,38 | 2013/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zbora A | Púchov | 14,43 | 13,74 | 14,43 | 2013/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zbora | Púchov | 14,17 | 14,47 | 14,47 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Mladcová | Zlín | 14,36 | 14,53 | 14,53 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mladcová | Zlín | 14,26 | 14,60 | 14,60 | 2017/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Mirošov | Zlín | 14,62 | 14,44 | 14,62 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Vrbětice | Zlín | 14,64 | 14,63 | 14,64 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Vésky B | Uherské Hradiště | 14,66 | 14,35 | 14,66 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Ďurďové | Považská Bystrica | 14,70 | 14,33 | 14,70 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Nedašov | Zlín | - | - | 14,72 | 2006/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Vrbětice | Zlín | 14,72 | 14,54 | 14,72 | 2012/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Brumov B | Zlín | 14,12 | 14,72 | 14,72 | 2015/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Zbora | Púchov | 14,32 | 14,73 | 14,73 | 2012/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Štítná nad Vláří | Zlín | 14,64 | 14,73 | 14,73 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Podhorie | Žilina | 14,69 | 14,75 | 14,75 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Brumov | Zlín | - | - | 14,75 | 2006/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Lukov | Zlín | - | - | 14,76 | 2007/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Vrbětice | Zlín | 14,78 | 14,23 | 14,78 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Hloža-Podhorie | Púchov | 14,79 | 14,47 | 14,79 | 2012/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bartovice | Ostrava-město | - | - | 14,80 | 2007/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Vrbětice | Zlín | 14,81 | 14,51 | 14,81 | 2021/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Velký Ořechov C | Zlín | 14,81 | 14,82 | 14,82 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Velký Ořechov B | Zlín | 14,70 | 14,82 | 14,82 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Vysoké Pole | Zlín | 14,82 | 14,84 | 14,84 | 2012/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Brumov | Zlín | - | - | 14,85 | 2007/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Dohňany | Púchov | 14,68 | 14,85 | 14,85 | 2013/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Lidečko | Vsetín | 14,90 | 14,47 | 14,90 | 2013/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hostětín | Uherské Hradiště | 17,06 | 16,53 | 17,06 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pohořelice | Zlín | 16,87 | 17,06 | 17,06 | 2021/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Nedašova Lhota | Zlín | 16,95 | 17,16 | 17,16 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Nedašova Lhota | Zlín | 17,25 | 17,29 | 17,29 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Nedašova Lhota | Zlín | 17,37 | 16,88 | 17,37 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Vlachovice | Zlín | 17,38 | 16,72 | 17,38 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Popov | Zlín | 17,39 | 16,68 | 17,39 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Kvašov | Púchov | 17,39 | 17,17 | 17,39 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,22 | 17,42 | 17,42 | 2015/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Dežerice | Bánovce nad Bebravou | 17,34 | 17,47 | 17,47 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nedašova Lhota | Zlín | 16,92 | 17,47 | 17,47 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 17,29 | 17,69 | 17,69 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Slušovice | Zlín | 17,75 | 17,17 | 17,75 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Vlachovice | Zlín | 17,55 | 17,76 | 17,76 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Holešov | Kroměříž | 17,55 | 17,81 | 17,81 | 2021/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Ladce | Ilava | 17,81 | 17,89 | 17,89 | 2013/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 17,35 | 17,90 | 17,90 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Vlachovice | Zlín | 17,86 | 17,90 | 17,90 | 2017/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bílovice | Uherské Hradiště | 17,94 | 16,62 | 17,94 | 2021/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Hošťálková | Vsetín | 17,74 | 17,95 | 17,95 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Velký Ořechov | Zlín | 17,83 | 18,02 | 18,02 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Malá Bytča | Bytča | 17,29 | 18,05 | 18,05 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Dulov | Ilava | 17,97 | 18,13 | 18,13 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Holešov | Kroměříž | 18,15 | 18,01 | 18,15 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Nedašova Lhota | Zlín | 17,39 | 18,18 | 18,18 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Velký Ořechov | Zlín | 17,80 | 18,27 | 18,27 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bratřejov | Zlín | 17,73 | 18,28 | 18,28 | 2017/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Prštné | Zlín | 18,43 | 17,77 | 18,43 | 2013/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nedašova Lhota | Zlín | 18,43 | 17,41 | 18,43 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Mikušovce pri Pruskom | Ilava | 18,43 | 17,35 | 18,43 | 2014/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 15,02 | 14,94 | 15,02 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Veselá | Zlín | 15,70 | 15,55 | 15,70 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Mirošov | Zlín | 15,33 | 15,72 | 15,72 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zádveřice | Zlín | 15,82 | 15,50 | 15,82 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mirošov | Zlín | 15,49 | 15,85 | 15,85 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Popov | Zlín | 15,36 | 15,96 | 15,96 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Lukov | Zlín | 16,09 | 16,15 | 16,15 | 2021/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mirošov | Zlín | 16,46 | 16,01 | 16,46 | 2021/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Lipová | Zlín | 16,49 | 16,28 | 16,49 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nevšová | Zlín | 16,04 | 16,62 | 16,62 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 16,79 | 16,47 | 16,79 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Pitín | Uherské Hradiště | 16,88 | 16,66 | 16,88 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Racková | Zlín | 16,98 | 16,89 | 16,98 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Nedašova Lhota | Zlín | 17,04 | 16,81 | 17,04 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | - | bez určení okresu | 17,21 | 16,59 | 17,21 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Vysoká | Přerov | 17,39 | 17,18 | 17,39 | 2021/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Racková | Zlín | 16,79 | 17,70 | 17,70 | 2021/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Lipová | Zlín | 17,63 | 17,83 | 17,83 | 2015/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Zádveřice | Zlín | 17,55 | 18,03 | 18,03 | 2015/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Lukov | Zlín | 18,12 | 17,05 | 18,12 | 2017/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Dulov | Ilava | 17,11 | 18,16 | 18,16 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Lukov | Zlín | 17,07 | 18,25 | 18,25 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Sazovice | Zlín | 18,35 | 18,06 | 18,35 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 16,11 | 18,48 | 18,48 | 2021/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Sazovice | Zlín | 18,60 | 18,22 | 18,60 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Všemina | Zlín | 16,01 | 18,80 | 18,80 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Vlachova Lhota | Zlín | 19,25 | 18,54 | 19,25 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Mysločovice | Zlín | 19,29 | 19,16 | 19,29 | 2015/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Záhlinice | Kroměříž | 17,81 | 19,30 | 19,30 | 2017/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Lipová | Zlín | 19,35 | 18,70 | 19,35 | 2021/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pohořelice | Zlín | 17,87 | 18,54 | 18,54 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nedašov | Zlín | 18,44 | 18,68 | 18,68 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bílovice | Uherské Hradiště | 18,50 | 18,70 | 18,70 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Machová | Zlín | 18,82 | 18,17 | 18,82 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dulov | Ilava | 19,32 | 18,97 | 19,32 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Kaňovice | Zlín | 19,20 | 19,67 | 19,67 | 2015/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Kvašov | Púchov | 19,18 | 19,78 | 19,78 | 2015/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Sazovice | Zlín | 19,94 | 19,62 | 19,94 | 2015/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Tečovice | Zlín | 20,00 | 18,13 | 20,00 | 2021/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pohořelice | Zlín | 19,07 | 20,06 | 20,06 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nedašova Lhota | Zlín | 19,79 | 20,24 | 20,24 | 2015/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Racková | Zlín | 20,27 | 20,07 | 20,27 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Malenovice | Zlín | 20,27 | 19,30 | 20,27 | 2015/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Vizovice | Zlín | 19,86 | 20,34 | 20,34 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Dulov | Ilava | 20,35 | 20,16 | 20,35 | 2017/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Racková | Zlín | 19,23 | 20,45 | 20,45 | 2015/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Racková | Zlín | 20,81 | 19,60 | 20,81 | 2021/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bratřejov | Zlín | 19,15 | 20,84 | 20,84 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Pohořelice | Zlín | 21,12 | 21,15 | 21,15 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Valašské Příkazy | Vsetín | 21,18 | 20,93 | 21,18 | 2021/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Lhota | Zlín | 20,52 | 21,32 | 21,32 | 2021/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Míkovice | Uherské Hradiště | 21,46 | 21,59 | 21,59 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Machová | Zlín | 21,61 | 20,98 | 21,61 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Dulov | Ilava | 19,91 | 21,78 | 21,78 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Machová | Zlín | 21,97 | 20,65 | 21,97 | 2015/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Nedašova Lhota | Zlín | 18,79 | 22,05 | 22,05 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Malenovice | Zlín | 20,95 | 22,60 | 22,60 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Míkovice | Uherské Hradiště | 21,70 | 22,73 | 22,73 | 2017/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nedašova Lhota | Zlín | 22,23 | 23,24 | 23,24 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Bílovice | Uherské Hradiště | 23,50 | 23,22 | 23,50 | 2017/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Petr Kropáč | 14 ** | 0 | 01.09.2013 07:14 | |
| Michal Matějíček | 15 ** | 0 | 31.08.2013 18:30 | |
| Josef Navrátil | 15 ** | 0 | 30.08.2013 19:27 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Petr Kropáč | 17 ** | 24 | 31.08.2013 08:08 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 19 | 31.08.2013 18:28 | |
| Josef Navrátil | 17 ** | 8 | 30.08.2013 19:27 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 16,13 | https://youtu.be/MDFRflMC6Q8&list=PL | Petr Kropáč | | |
| 16,13 | https://youtu.be/rWuQaQ5QwH0 | Petr Kropáč | | |
| NP | https://youtu.be/RaleVckmye8 | Žanet Miklová | | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8721369 Kód: a8721369 |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2024/09/01 | O pohár SDH Nedašov, fotbalové hřiště Nedašov | |
| 2023/09/03 | O putovní pohár SDH Nedašov, Nedašov, fotbalové hřiště TJ, 2B | |
| 2022/09/04 | Nedašov, Pohárová soutěž | |
| 2021/09/05 | Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS, 2B | |
| 2020/09/06 | Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS, 2B | |
| 2019/09/01 | Nedašov, Pohárová soutěž | |
| 2018/09/02 | Nedašov, Pohárová soutěž | |
| 2017/09/03 | Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS | |
| 2016/09/04 | Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS | |
| 2015/09/06 | Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS | |
| 2014/09/07 | Nedašov, futbalové ihrisko, 16.kolo SMHL | |
| 2014/09/07 | Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS | |
| 2013/09/01 | Nedašov, O putovní pohár SDH Nedašov | |
| 2012/09/02 | Nedašov, Pohárová soutež ZLPS | |
| 2010/09/05 | Nedašov, ZL, Pohárová soutěž | |
| 2007/09/02 | Nedašov, ZL, Pohár SDH | |
| 2006/09/03 | Nedašov, ZL, Pohár SDH | |
| Kdy | Kde | Liga |















