| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 17. 08. 2013 11:00 |
| Kontakt: | Pavel Žůrek |
| Telefon: | 773 186 778 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Pavel Žůrek |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pravčice | Kroměříž | 17,06 | 16,95 | 17,06 |
|
| 2. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,23 | 17,15 | 17,23 | |
| 3. | Bílany | Kroměříž | 17,91 | 17,72 | 17,91 | |
| 4. | Tučapy | Kroměříž | 18,45 | 18,45 | 17,95 | |
| 5. | Nětčice B | Kroměříž | 18,72 | 18,62 | 18,72 | |
| 6. | Rychlov | Kroměříž | 18,76 | 18,66 | 18,76 | |
| 7. | Nětčice | Kroměříž | 18,98 | 18,59 | 18,98 | |
| 8. | Hlinsko | Přerov | 19,52 | 18,53 | 19,52 | |
| 9. | Loukov | Kroměříž | 19,81 | 19,29 | 19,81 |
|
| 10. | Morkovice | Kroměříž | 21,38 | 21,38 | 20,93 | |
| 11. | Počenice | Kroměříž | 21,78 | 21,78 | 21,71 | |
| 12. | Rymice | Kroměříž | 25,20 | 23,65 | 25,20 | |
| 13. | Zdislavice | Kroměříž | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | Kroměříž | 13,95 | 13,79 | 13,95 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zahnašovice | Kroměříž | 14,17 | 13,97 | 14,17 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Zahnašovice | Kroměříž | 14,17 | 14,01 | 14,17 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pravčice | Kroměříž | 14,23 | 14,25 | 14,25 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pravčice | Kroměříž | 14,38 | 14,45 | 14,45 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Babice | Vsetín | 14,53 | 14,33 | 14,53 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Babice | Vsetín | 14,56 | 14,01 | 14,56 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mladcová | Zlín | 14,58 | 14,50 | 14,58 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Prchalov B | Nový Jičín | 14,60 | 14,38 | 14,60 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Ludslavice | Kroměříž | 14,60 | 14,37 | 14,60 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Mistřice | Uherské Hradiště | 14,61 | 14,50 | 14,61 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Pravčice | Kroměříž | 14,68 | 14,56 | 14,68 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Mistřice | Uherské Hradiště | 14,70 | 14,56 | 14,70 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Mladcová | Zlín | 14,71 | 14,38 | 14,71 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Mladcová | Zlín | 14,72 | 14,47 | 14,72 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Karolín | Kroměříž | 14,54 | 14,72 | 14,72 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Křenovice | Přerov | 14,72 | 14,64 | 14,72 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Pravčice | Kroměříž | 14,74 | 14,35 | 14,74 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Ludslavice | Kroměříž | 14,75 | 14,72 | 14,75 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Křenovice | Přerov | 14,64 | 14,78 | 14,78 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Radíkov | Přerov | 14,42 | 14,80 | 14,80 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Hrabůvka | Přerov | 14,82 | 14,66 | 14,82 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Zahnašovice B | Kroměříž | 14,88 | 14,74 | 14,88 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Pravčice | Kroměříž | 14,93 | 14,48 | 14,93 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hrabůvka | Přerov | 14,85 | 15,00 | 15,00 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Rymice | Kroměříž | 15,02 | 14,70 | 15,02 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Mladcová | Zlín | 14,08 | 15,03 | 15,03 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Zahnašovice | Kroměříž | 15,04 | 14,88 | 15,04 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Radíkov | Přerov | 15,04 | 14,19 | 15,04 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hrabůvka | Přerov | 15,03 | 15,07 | 15,07 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rymice | Kroměříž | 15,93 | 16,13 | 16,13 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pravčice A | Kroměříž | 16,40 | 16,39 | 16,40 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 16,53 | 15,96 | 16,53 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hlinsko | Přerov | 16,64 | 16,13 | 16,64 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Olšovec | Přerov | 16,65 | 16,57 | 16,65 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Špičky | Přerov | 16,76 | 16,49 | 16,76 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pravčice B | Kroměříž | 16,79 | 16,36 | 16,79 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Pravčice | Kroměříž | 16,87 | 16,62 | 16,87 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,54 | 16,89 | 16,89 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pravčice | Kroměříž | 16,95 | 17,06 | 17,06 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,08 | 16,76 | 17,08 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Dětkovice | Vyškov | 17,21 | 15,94 | 17,21 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Špičky | Přerov | 17,22 | 16,95 | 17,22 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Roštění | Kroměříž | 16,59 | 17,22 | 17,22 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,15 | 17,23 | 17,23 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,01 | 17,25 | 17,25 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,33 | 17,06 | 17,33 | 2014/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Rymice | Kroměříž | 17,39 | 16,56 | 17,39 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 16,82 | 17,53 | 17,53 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Rymice | Kroměříž | 17,45 | 17,56 | 17,56 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Nětčice | Kroměříž | 17,56 | 16,38 | 17,56 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Roštění | Kroměříž | 17,63 | 17,39 | 17,63 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Litenčice | Kroměříž | 17,69 | 17,09 | 17,69 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Roštění | Kroměříž | 17,61 | 17,73 | 17,73 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Olšovec | Přerov | 17,74 | 17,29 | 17,74 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Bílany | Kroměříž | 17,80 | 17,64 | 17,80 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Nětčice | Kroměříž | 17,28 | 17,82 | 17,82 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Pravčice B | Kroměříž | 17,83 | 17,48 | 17,83 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bílany | Kroměříž | 17,86 | 17,38 | 17,86 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Bílany | Kroměříž | 17,72 | 17,91 | 17,91 | 2013/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Záhlinice | Kroměříž | 17,38 | 17,50 | 17,50 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nětčice | Kroměříž | 17,62 | 18,29 | 18,29 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Roštění | Kroměříž | 20,48 | 21,00 | 21,00 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ondratice | Prostějov | 20,78 | 21,11 | 21,11 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nová Dědina | Kroměříž | 21,77 | 20,14 | 21,77 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Jaroslav Vejtasa | 14 ** | 20 | 15.08.2013 09:27 | |
| Lukáš Výstup | 14 ** | 18 | 14.08.2013 22:59 | |
| Pavel Lajda | 14 ** | 14 | 09.08.2013 08:49 | |
| Redakce FireSport | 14 ** | 10 | 16.08.2013 10:23 | |
| Petr Miklík | 14 ** | 8 | 05.08.2013 08:52 | |
| Ivana Hynčicová | 14 ** | 5 | 16.08.2013 14:49 | |
| Milan Kochaniček | 14 ** | 4 | 14.08.2013 21:47 | |
| Petr Beránek | 14 ** | 0 | 13.08.2013 11:34 | |
| mirrao | 14 ** | 0 | 15.08.2013 17:02 | |
| Michal Matějíček | 14 ** | 0 | 16.08.2013 12:21 | |
| Martin Ondra | 14 ** | 0 | 14.08.2013 22:39 | |
| Josef Navrátil | 14 ** | 0 | 09.08.2013 18:51 | |
| Daniel Ondra | 14 ** | 0 | 17.08.2013 07:37 | |
| Martin Láník | 14 ** | 0 | 08.08.2013 15:51 | |
| Petr Lajda | 14 ** | 0 | 13.08.2013 18:49 | |
| Honza Bělík | 14 ** | 0 | 16.08.2013 21:28 | |
| Marek Mucha | 14 ** | 0 | 16.08.2013 21:17 | |
| Petr Kropáč | 14 ** | 0 | 14.08.2013 14:26 | |
| Roman Skácel | 14 ** | 0 | 15.08.2013 11:29 | |
| Tomáš Hráček | 14 ** | 0 | 17.08.2013 09:22 | |
| Tomáš Láník | 14 ** | 0 | 13.08.2013 22:41 | |
| Daniel Štěpánek | 15 ** | 0 | 07.08.2013 00:19 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Petr Kropáč | 17 ** | 24 | 14.08.2013 14:26 | |
| Lukáš Výstup | 17 ** | 21 | 14.08.2013 23:18 | |
| Milan Kochaniček | 17 ** | 19 | 14.08.2013 21:47 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 17 | 16.08.2013 12:21 | |
| Marek Mucha | 17 ** | 16 | 16.08.2013 21:19 | |
| Petr Lajda | 16 ** | 14 | 13.08.2013 18:50 | |
| Martin Ondra | 17 ** | 13 | 14.08.2013 22:40 | |
| Tomáš Hráček | 17 ** | 13 | 17.08.2013 09:25 | |
| Daniel Ondra | 16 ** | 12 | 17.08.2013 07:38 | |
| Petr Miklík | 16 ** | 11 | 05.08.2013 08:52 | |
| Ivana Hynčicová | 17 ** | 11 | 16.08.2013 14:49 | |
| Roman Skácel | 17 ** | 11 | 12.08.2013 11:57 | |
| Pavel Lajda | 16 ** | 9 | 09.08.2013 20:56 | |
| Redakce FireSport | 16 ** | 8 | 16.08.2013 10:23 | |
| Martin Láník | 16 ** | 7 | 08.08.2013 15:51 | |
| Honza Bělík | 17 ** | 6 | 16.08.2013 21:28 | |
| Petr Beránek | 16 ** | 4 | 13.08.2013 11:35 | |
| Jaroslav Vejtasa | 17 ** | 1 | 15.08.2013 09:28 | |
| Tomáš Láník | 16 ** | 0 | 13.08.2013 22:44 | |
| Josef Navrátil | 17 ** | 0 | 09.08.2013 18:52 | |
| mirrao | 17 ** | 0 | 15.08.2013 17:03 | |
| Daniel Štěpánek | 17 ** | 0 | 07.08.2013 00:19 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 14,45 | https://youtu.be/Zt2OJNt8zKk | Mishi | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 15,90 | https://youtu.be/HZsJTm473TI | Martin Ondra | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 16,03 | https://youtu.be/UDCcZjiJq5M | Zdeněk Juřík | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 16,43 | https://youtu.be/XCtw8mrrnO8 | Marek Zavřel | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 16,67 | https://youtu.be/VJgFKfoheJA | Tomáš Hráček | |
Podhostýnská hasičská lig - Ženy | 17,06 | https://youtu.be/nGTgE9KaOCU | Mishi | |
Podhostýnská hasičská lig - Ženy | 17,06 | https://youtu.be/YUk89R3mZqA | Tomáš Hráček | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 17,21 | https://youtu.be/MnGIsyi9_9M | Martin Láník | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 17,31 | https://youtu.be/PpAk9rWrTiI | Martin Ondra | |
Podhostýnská hasičská lig - Ženy | 19,81 | https://youtu.be/9tbC-oFkH68 | Mishi | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | NP | https://youtu.be/OFW-MI9APCA | Marek Zavřel | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8621198 Kód: a8621198 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8630658 Kód: a8630658 |
Soutěže pořadatele















