| Liga: | Velká cena OSH Přerov |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 16. 06. 2013 09:30 |
| Kontakt: | Zatloukal Vlastimil |
| Telefon: | 775 321 727 |
| Okres: | Přerov |
| Kraj: | Olomoucký |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pravčice | Kroměříž | 16,50 | 16,39 | 16,50 |
|
| 2. | Radíkov | Přerov | 16,64 | 16,02 | 16,64 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. | Kunovice | Vsetín | 17,73 | 17,24 | 17,73 | |
| 4. | Hlinsko | Přerov | 18,31 | 18,31 | 17,35 | |
| 5. | Radkova Lhota | Přerov | 18,57 | 18,57 | 18,29 | |
| 6. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 18,86 | 17,34 | 18,86 | |
| 7. | Bohuslávky | Přerov | 19,19 | 18,99 | 19,19 | |
| 8. | Býškovice | Přerov | 20,90 | 19,16 | 20,90 | |
| 9. | Hostašovice | Nový Jičín | 21,26 | 21,26 | 20,95 | |
| 10. | Paršovice | Přerov | 21,89 | 19,93 | 21,89 | |
| 11. | Rychlov | Kroměříž | 22,55 | 22,55 | 22,07 | |
| 12. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 22,84 | 22,84 | 22,45 |
|
| 13. | Henčlov - Přerov VIII | Přerov | NP | NP | NP | |
| 13. | Opatovice | Přerov | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hlinsko | Přerov | 18,19 | 18,10 | 18,19 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Křenovice | Přerov | 18,30 | 17,37 | 18,30 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hoštice | Kroměříž | 18,85 | 18,47 | 18,85 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Mysločovice | Zlín | 18,98 | 17,72 | 18,98 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hranice | Přerov | 19,79 | 18,86 | 19,79 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Velká (Hranice III) | Přerov | 20,24 | 19,35 | 20,24 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Chropyně | Kroměříž | 20,73 | 18,82 | 20,73 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ludslavice | Kroměříž | 20,93 | 18,77 | 20,93 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Kokory | Přerov | 21,92 | 20,03 | 21,92 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Radkova Lhota | Přerov | 27,25 | 26,77 | 27,25 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Paršovice | Přerov | 28,06 | 20,86 | 28,06 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hrabůvka | Přerov | 29,80 | 29,51 | 29,80 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Zahnašovice | Kroměříž | 30,14 | 29,48 | 30,14 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dřevohostice | Přerov | 42,78 | 20,82 | 42,78 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Špičky | Přerov | - | - | NP | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Býškovice | Přerov | - | - | NP | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Pustiměř | Vyškov | - | - | NP | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Karolín | Kroměříž | - | - | NP | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Podolí | Přerov | - | - | NP | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Císařov | Přerov | - | - | NP | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radíkov | Přerov | 15,92 | 15,86 | 15,92 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pravčice | Kroměříž | 16,39 | 16,50 | 16,50 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Špičky | Přerov | 16,53 | 16,32 | 16,53 | 2015/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Radíkov | Přerov | 16,62 | 16,30 | 16,62 | 2015/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Radíkov | Přerov | 16,02 | 16,64 | 16,64 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Kunovice | Vsetín | 17,00 | 16,64 | 17,00 | 2015/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,12 | 16,80 | 17,12 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,08 | 17,40 | 17,40 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Kunovice | Vsetín | - | - | 17,53 | 2009/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Špičky | Přerov | 17,62 | 16,60 | 17,62 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Radíkov | Přerov | 17,81 | 16,28 | 17,81 | 2012/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Rychlov | Kroměříž | 17,81 | 17,80 | 17,81 | 2015/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 16,15 | 17,81 | 17,81 | 2012/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Paršovice | Přerov | 17,92 | 16,84 | 17,92 | 2015/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Milotice nad Bečvou | Přerov | - | - | 17,94 | 2009/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hlinsko | Přerov | 17,95 | 17,76 | 17,95 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Pravčice B | Kroměříž | - | - | 18,01 | 2018/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Zahnašovice | Kroměříž | - | - | 18,15 | 2018/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Radkova Lhota | Přerov | - | - | 18,30 | 2009/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 18,49 | 17,50 | 18,49 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Radkova Lhota | Přerov | 18,51 | 17,49 | 18,51 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Býškovice | Přerov | 17,55 | 18,52 | 18,52 | 2012/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Opatovice | Přerov | 17,24 | 18,60 | 18,60 | 2015/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Hlinsko | Přerov | 17,92 | 18,65 | 18,65 | 2012/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Opatovice | Přerov | 18,48 | 18,66 | 18,66 | 2012/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Pravčice A | Kroměříž | - | - | 18,76 | 2018/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 18,59 | 18,84 | 18,84 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Olšovec | Přerov | - | - | 18,85 | 2018/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Hlinsko | Přerov | 17,71 | 18,86 | 18,86 | 2015/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Rychlov | Kroměříž | 18,98 | 17,55 | 18,98 | 2012/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele















