Rok:

Výsledky ročníku 2007 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Sv
1

2
Ve
3
Ml
4
Hn
5
Pu
6
Ne
7
Mi
8
Sl
9
Bo
10
Ch
11
Ol
12
Mi
13
1. Bolatice 224 14,95OP
15,65
14,95
23,27
18,59
17,10
17,86
17,61
17,15
18,04
17,53
17,29
15,44
NP
2. Neplachovice 183 15,75OP
15,93
15,75
17,55
18,42
18,21
17,90
20,37
17,36
18,50
21,55
17,62
16,27
18,21
3. Velké Hoštice 174 15,36OP
16,15
15,65
NP
18,72
17,60
NP
19,33
21,27
18,38
17,61
17,49
15,36
17,81
4. Pustkovec 148 15,61OV
15,72
16,77
18,73
18,70
NP
19,11
19,42
18,90
19,73
20,35
19,17
15,61
19,26
5. Michálkovice 133 16,17OV
16,61
NP
19,49
21,01
18,66
18,98
18,75
19,08
19,51
NP
18,21
16,17
20,28
6. Sádek 116 16,19OP
16,43
16,65
19,29
21,60
21,87
20,65
19,48
-
22,12
19,21
18,59
16,19
18,90
7. Milostovice 111 16,02OP
NP
17,02
19,17
25,12
NP
20,74
NP
27,38
18,80
18,85
NP
16,02
18,96
8. Bolatice B 105 15,57OP
17,25
NP
23,57
NP
19,93
NP
18,68
19,41
NP
19,21
NP
15,57
21,97
9. Hněvošice 104 16,47OP
16,47
17,68
NP
22,07
19,88
19,54
20,43
19,22
20,25
20,82
21,77
17,02
18,18
10. Štěpánkovice 101 16,96OP
21,87
16,96
21,60
23,58
22,76
19,44
19,25
19,81
20,46
30,84
19,17
NP
18,63
11. Služovice 81 17,14OP
NP
17,14
19,89
22,02
21,21
21,00
21,71
20,15
24,71
19,85
19,43
17,75
-
-. Kateřinky 81 17,54OP
17,73
19,62
20,35
22,06
20,44
23,42
NP
NP
19,19
19,78
19,53
17,54
-
13. Chlebičov 73 17,19OP
18,13
17,19
22,28
30,15
22,53
20,74
NP
20,86
NP
20,43
NP
17,34
NP
14. Oldřišov 65 20,76OP
NP
23,76
NP
NP
22,98
NP
NP
NP
25,27
NP
NP
20,76
NP
15. Pustá Polom 64 17,24OP
19,21
17,68
20,73
NP
21,43
NP
22,94
-
NP
NP
NP
17,24
NP
16. Mladecko 61 18,26OP
NP
19,37
NP
NP
21,57
40,10
NP
-
20,70
31,46
20,35
18,26
25,96
17. Strahovice 55 21,69OP
21,69
24,16
34,95
24,90
NP
-
NP
NP
23,43
23,49
-
NP
24,90
18. Kobeřice 42 20,79OP
27,49
-
21,26
-
20,79
20,83
-
22,27
34,62
29,61
-
38,40
-
19. Vávrovice 30 18,76OP
18,76
19,46
--
21,30
-
20,89
----
23,00
32,19
20. Plesná 25 17,24OV
17,24
----
22,00
--
NP
19,23
---
-. Sádek B 25 17,44OP
19,34
19,72
24,21
25,54
-------
17,44
-
-. Dolní Lhota 25 18,93OV-
18,93
26,08
27,22
23,78
NP
-------
-. Vrbka 25 20,21OP
20,21
---
21,12
---
NP
--
24,86
NP
24. Heřmanice 20 23,01OV-
24,24
23,01
-
23,85
NP
-
23,21
-----
25. Pravčice 17 18,52KM------
18,52
------
26. Pustkovec B 15 19,64OV-----
24,79
--
22,20
--
19,64
-
-. Kravaře 15 19,69OP--
24,10
-
20,20
---
19,69
----
-. Svoboda 15 33,88OP
NP
---
33,88
------
NP
-
29. Svinov 13 16,12OV
16,12
------------
-. Babice 13 18,70VS------
18,70
------
31. Dolní Benešov 12 16,88OP----
22,30
------
16,88
-
-. Jamnice 12 19,14OP-
19,14
----------
21,86
33. Komárov 10 19,94OP-
19,94
28,05
----------
-. Plesná B 10 23,34OV
NP
--------
23,34
---
-. Velké Heraltice 10 23,44OP----
24,83
---
23,44
----
-. Dolní Marklovice 10 24,41KA----
24,41
----
26,37
---
37. Borová 5 18,32OP
18,32
------------
-. Mniší 5 20,28NJ----
20,28
--------
-. Štítina 5 20,86OP
20,86
------------
-. Dolní Životice 5 24,22OP--
37,60
24,22
---------
-. Kobeřice B 5 24,39OP----
24,39
--------
-. Hať 5 33,08OP---------
33,08
---
-. Uhlířov 5 NPOP------------
NP
-. Závada 5 NPOP--------
NP
----
-. Píšť 5 NPOP--------
NP
----
-. Krásné Pole 5 NPOV-------
NP
-----
-. Kozmice 5 NPOP------------
NP
-. Muglinov 5 NPOV-------
NP
-----
49. nerozlišeno 0 32,66-----
32,66
--------


Celkem se účastnilo:  64 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: