Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Tasovice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiDěti staršíDěti mladšíDorostenkySmíšený dorost
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 24. 05. 2025 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 21,36 | 21.06 | 21.36 | -0.3 | 9. | ||
| 24. 05. 2025 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 21,36 | 21.06 | 21.36 | -0.3 | 9. | ||
| 15. 07. 2022 | A | Hodonice, Hasičské hřiště, M+Ž | 20,25 | 20.25 | 17.79 | 2.46 | 3. | |
| 15. 07. 2022 | B | Hodonice, Hasičské hřiště, M+Ž | 25,09 | 25.09 | 18.02 | 7.07 | 5. | |
| 15. 07. 2022 | B | Hodonice, Hasičské hřiště, M+Ž | 20,51 | 19.09 | 20.51 | -1.42 | 7. | |
| 15. 07. 2022 | A | Hodonice, Hasičské hřiště, M+Ž | 31,63 | 31.63 | 26.51 | 5.12 | 13. | |
| 13. 08. 2021 | B | Mikulovice hřiště | 19,03 | 18.48 | 19.03 | -0.55 | 12. | |
| 13. 08. 2021 | A | Mikulovice hřiště | 22,56 | 22.31 | 22.56 | -0.25 | 17. | |
| 24. 07. 2010 | Hodonice | 25,19 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 25. 07. 2009 | Hodonice | 25,84 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 26. 07. 2008 | Hodonice | 25,99 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
Děti starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 25. 05. 2025 | A | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 17,45 | 17.45 | 16.94 | 0.51 | 3. | |
| 25. 05. 2025 | B | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 23,85 | 23.78 | 23.85 | -0.07 | 6. | |
| 25. 09. 2022 | Fargašová Denisa | Benešov | 14,23 | 14.23 | 19.4 | -5.17 | 85. | |
| 25. 09. 2022 | Korger Tomáš | Benešov | 13,30 | 13.51 | 13.3 | 0.21 | 48. | |
| 19. 09. 2021 | B | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 21,50 | 18.41 | 21.5 | -3.09 | 13. | |
Děti mladší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 20. 09. 2025 | Straková Viktorie | Plzeň - dívky | 16,83 | 16.83 | 21.33 | -4.5 | 87. | |
| 25. 05. 2025 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 74,85 | 74.85 | 44.12 | 30.73 | 17. | ||
| 19. 09. 2021 | A | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 18,34 | 17.7 | 18.34 | -0.64 | 3. | |
| 19. 09. 2021 | B | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 23,71 | 23.71 | 23.23 | 0.48 | 8. | |
Dorostenky | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 08. 04. 2018 | Charvátová Michaela | Jablonec | 22,41 | 28.52 | 22.41 | 6.11 | 53. | |
Smíšený dorost | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 31. 05. 2025 | Dobřínsko- hřiště | DSQ | 120 | 120 | 0 | 6. | ||
| 24. 05. 2025 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 18,73 | 17.78 | 18.73 | -0.95 | 3. | ||
| 24. 05. 2025 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 18,73 | 17.78 | 18.73 | -0.95 | 3. | ||
| 07. 09. 2024 | Chvalovice- hasičské hřiště | 23,85 | 22.52 | 23.85 | -1.33 | 6. | ||
| 06. 07. 2024 | Újezd- Hasičské hřiště | 33,47 | 33.08 | 33.47 | -0.39 | 5. | ||
| 29. 06. 2024 | Mikulovice- hasičské hřiště | 27,12 | 26.61 | 27.12 | -0.51 | 6. | ||
| 01. 06. 2024 | Dobřínsko- hřiště | 18,94 | 18.07 | 18.94 | -0.87 | 1. | ||
| 25. 05. 2024 | Jezeřany - Maršovice - has.hřiště | 18,50 | 17.4 | 18.5 | -1.1 | 4. | ||
| 25. 05. 2024 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 18,50 | 17.4 | 18.5 | -1.1 | 4. | ||
| 15. 07. 2023 | Grešlové Mýto, hřiště | 19,57 | 18.99 | 19.57 | -0.58 | 3. | ||
| 15. 07. 2023 | Hodonice, hasičské hřiště DOR | 18,87 | 18.87 | 18.68 | 0.19 | 4. | ||
| 27. 05. 2023 | Jezeřany-Maršovice, has.hřiště | 31,72 | 31.36 | 31.72 | -0.36 | 8. | ||
| 27. 05. 2023 | Jezeřany-Maršovice, has.hřiště | 31,72 | 31.36 | 31.72 | -0.36 | 8. | ||
| 16. 07. 2022 | Hodonice, hasičské hřiště DOR | 21,50 | 21.5 | 21.36 | 0.14 | 6. | ||
| 18. 09. 2021 | Jezeřany-Maršovice BHL hřiště | 37,80 | 31.23 | 37.8 | -6.57 | 6. | ||
| 18. 09. 2021 | Jezeřany-Maršovice ZNL, hřiště | 37,80 | 31.23 | 37.8 | -6.57 | 6. | ||
| 04. 09. 2021 | Chvalovice, hasičský areál | 24,99 | 23.21 | 24.99 | -1.78 | 4. | ||
| 17. 07. 2021 | Mikulovice hřiště | 27,42 | 21.45 | 27.42 | -5.97 | 3. | ||
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.